İphone VR Dönemi Başlıyor

Apple'nin iphone 7'de ve sonraki telefonlarında sanal gerçeklik VR özelliği de bulunacağı bilgisi basına ulaştı. İphone 7'nin özellikleri için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz.

İphone VR Dönemi Başlıyor

Apple'nin 2016 Yılının son çeyreğinde çıkartacağı artık kesinlik kazanan İphone 7'nin özelliklerindeki gizem iyice ortadan kalkıyor. Şirket, telefonun daha kullanışlı olması için depolama alanını büyütecekken, bazı yenilikleri de beraberinde getirecek.

İphone 7 ile birlikte daha yardımcı bir SİRİ özelliğini kugulayan Apple, telefonunda en çok eleştirilen 16 GB özelliğini de ortadan kaldıracak. Daha önce en al ürününde 8Gb depolama alanı kullanan iphone bu konuda değişikliğe giderek 16 Gb'a yükselmişti. Bu durumla ilglili de kullanıcılarından şikayet alan Apple, İphone 7'den itibaren 16 Gb depolama alanını 32 Gb'a yükseltecek. 

VR adı verilen Sanal Gerçeklik uygulaması için de patent başvurusunda bulunan Apple, İphone 7 ile birlikte bu özelliği de telefonunda bulunurmaya başlayacak. 

Ayrıca Kablosuz şarj etme özelliği konusnda da çalışmalarda bulunan İphone'nin sanal gerçeklik gibi kablosuz şarj olma özelliğini de yeni çıkacak telefonlara yetiştirmeye çalıştığı, yetişmediği taktirde ise yapılacak bir güncellemeyle sorunu ortadan kaldıracağı iddia edildi.

Bilindiği üzere İphone 7, Eylül ayı itibariyle tanıtımı yapılarak satışa sunulacak.

 

Apple İphone 7 İphone 7 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.