iPhone Telefonlarda Twitter Ön Bellek Sıkıntısı Çözülüyor

Twitter, yayınladığı yeni güncelleme ile ön bellek sıkıntısını tamamiyle sona erdirmeyi amaçlıyor. Bundan sonra Twitter uygulaması bulunan iPhone telefonları eskisinden daha ferah bir kullanım sunabilecek.

iPhone Telefonlarda Twitter Ön Bellek Sıkıntısı Çözülüyor

Günümüzde akıllı telefonlarda kuşkusuz Twitter gibi sosyal ağların bir de uygulama halleri bulunuyor. Yani insanlar artık Twitter'ı tarayıcılardan girip kullanmak yerine başlı başına bir uygulama olarak kullanıyorlar ve daha stabil bir performans elde ediyorlar. Twitter, yayınladığı güncellemeler ile sık sık bu stabiliteyi daha yukarıya çıkarıyor. Son olarak ortaya çıkan ön bellek güncellemesi sayesinde Twitter kullanıcıları adeta rahat bir nefes alacak diyebiliriz. Çünkü normalde depolama alanı düşük olan telefon sahipleri ön bellekten dolayı sıkıntı yaşıyorlardı. Bu durumda özellikle iOS işletim sistemi bulunan telefonlarda kendisini gösteriyordu. İşte bu artık tarihe karışacak.

6.7.31 isimli yeni Twitter güncellemesinde uygulamanın ön belleğinde yer alan verilerin silinmesi aktif edilmiş olacak. Böylelikle kullanıcılar ayarlardan kolaylıkla ön bellek silme işlemi gerçekleştirebilecekler. 

Öte yandan Twitter kullanıcılarına gelen SMS şeklinde mesajlar da son derece fazla rahatsızlık verebiliyor. Bu mesajları giderebilmek amacıyla kullanıcıların KESFET KAPALI yazıp SMS göndermesi gerekiyor. Bu vesileyle Twitter entegreli telefonları daha rahat kullanabilirsiniz.

 

twitter twitter ön bellek iphone iphone twitter twitter 6.7.31 güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.