iPhone Tamamen Yenileniyor

Apple markası, Eylül Ayında piyasaya çıkaracağı iPhone 7 ürünüyle birlikte bir çok yeniliğe de imza atmış olacak. Bu yenilikler tüm iPhone kullanıcılarını da kapsayacak ve adete bir devrim niteliğinde olacak. Detaylar için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz.

iPhone Tamamen Yenileniyor
Apple'nin akıllı telefon pazarındaki yüzü İPhone serisinin, Eylül Ayı içerisinde çıkacak olan yeni telefonu, şirket için de bir devrim niteliğinde olacak.

Kendisini adeta yenileyecek olan Apple, hem işletim sisteminde hemde bazı özelliklerde ilkleri gerçekleştirecek. İşletim sistemi İOS 10'u ilk kez İphone 7 ile kullanacak olan Apple, ayrıca kablosuz şarj olma özelliğini de yine ilk kez bu telefonla hizmete sunacak.

Daha aktif bir Siri için güncellemelerini de tamamlayan Apple mühendisleri, bu özellikleri tüm iPhone'lerde etkin kılacak.

IPhone 7'lerle birlikte başlatacak olan yenilik ve güncellemeler iPhone 6'dan itibaren çıkan tüm iPhone serilerini kapsayacak.

İOS 10 gün ellemesinin çıkmasıyla beraber telefonu adeta yeniden yapılandırmış olacak olan Apple'nin güvenlik düzeyini de bu sürümle birlikte genişletmesi bekleniyor.

Apple'nin Siri için yaptığı geliştirmeler bu yapay zekayı daha farklı ve kullanışlı olarak gösterecekken, kablosuz şarj özelliği de İphonelerin kalite değerini arttıracağa benziyor.

Öte yandan iPhone 5 serileri için bazı uygulamaları kapsayıp kapsamayacağı ise bilinmiyor.
Apple Apple yenileniyor bütün Apple ürünleri yenileniyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.