iPhone Serisinde Bulunan Çıldırtan Batarya Problemi Çözülemiyor

iPhone serisinde yer almakta olan batarya pil sorunu bir türlü çözüme kavuşturulamadı. Yayınlanan son işletim sistemi güncellemesi de dertlere deva olmadı.

iPhone Serisinde Bulunan Çıldırtan Batarya Problemi Çözülemiyor

Apple, uzun yıllardır iPhone serisi ile karşımıza çıkmakta ve son derece deneyimli bir firma olarak dikkat çekmekte ancak şu günlerde sık sık karşılaşılan bir problemin, bir türlü çözüme kavuşturulamaması iPhone tutkunlarını bir hayli rahatsız etti.

Apple'a yönelik uzun bir zamandır batarya sorununu çözmesi hususunda istek var ancak Apple bu istekler karşısında hala hatayı kapatmadı. Bunun sebebi olarak ise Apple'ın sorunun kaynağını bilmiyor veyahut bilsede çözemiyor oluşu gösteriliyor. Çünkü Apple, geçtiğimiz günlerde yeni bir iOS güncellemesi yayınladı ve bu güncellemede pek çok sorunun giderildiğini ifade etti. Ancak yazılımı güncelledikten sonra da bataryalarının aniden tükendiğini ve telefonlarının birden kapandığını gören kullanıcılar adeta deliye döndü. 

SORUN DONANIMSAL DA OLABİLİR

Öte yandan sorunun donanımsal bir problemden ötürü karşımıza çıktığı ihtimalini de göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Yani yazılım ile çözülemeyecek bir batarya problemi ile karşı karşıya olabiliriz. Bakalım Apple cephesinden bu konuyla ilgili bir açıklama yapılacak mı?

iphone telefonum şarjı bitiyor iphone şarjım aniden bitiyor iphone kendi kendine kapanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.