iPhone SE Modeli Tarih Oluyor

Apple, akıllı telefon pazarında bulunan iPhone modellerinde bulunan ve ucuz diye tabir edilen SE serisini artık üretmeme kararı aldı.

iPhone SE Modeli Tarih Oluyor

Apple'nin akıllı telefon pazarında satışa sunduğu telefonları alabilmek için ödenen ücretleri kısmak ama Apple kalitesini yaşatmak için çıkarttığı SE modeli üretimden kaldırılacak.

iPhone'nin seri telefonları 6, 6S, 6SE ve 6 Plus'tan itibaren bu seri tarih oluyor. Apple, 7 serisinde bu sıralamayı değiştirecek ve artık SE modelini üretmeyecek. Kullanıcısına ucuz telefon üretmek için çıkarttığı modelinde fiyatının istemeden de olsa belli bir rakamın üzerine çıkması ve kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemesi nedeniyle artık SE modelinden vazgeçtiği öğrenildi.

5 Serisinde de 5, 5S, 5C, 5SE gibi devam ederken 5C serisini 6 serisine taşımayan Apple, bu kez de SE modeline son verme kararı aldı ve yeni 7 serisinde SE'yi kullanmadı. 

Akıllı pazarda iPhone 7 serisi için 7, 7S ve 7 Plus serilerini bulunduracak olan Apple, kullanıcılarına ucuz telefon sunabilmek için farklı bir yöntem deneyecek. Şirket, yeni yöntemle birlikte hem kullanıcılarına ucuz telefon sunacak, hemde kendi çizgisinden sapmadan farklı bir yöntem sunacak.

Apple iPhone SE modeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.