iPhone Modelleri İçin Apple Dongle Ürünü Satışa Çıktı

iPhone 7 modeli ile geçmiş olduğumuz sene Apple şirketinin akıllı telefonlarında çok önemli bir değişiklik olmuş idi.

iPhone Modelleri İçin Apple Dongle Ürünü Satışa Çıktı

iPhone 7 modeli ile geçmiş olduğumuz sene Apple şirketinin akıllı telefonlarında çok  önemli bir değişiklik olmuş idi. Bu  gerçekleşen yeni tasarım değişikliği ile  birlikte artık Lighting için giriş hem şarj hem ise kulaklık için kullanılabilmeye başlamıştı. ilk önce çok  fazla tepki çekmiş olan bu kararın sonrasında şimdi Apple  şirketide beklenen hamlesini yapmış oldu.

iPhone 7 modelinin bir sene sonrasında Apple şirketi, aynı Macbook modelleri içerisinde olduğu gibi cihaz için dongle’ı satmaya başlamış oldu. Bu  bahsi geçen özel aparatın sayesinde lightning giriş yeri hem şarj girişine hem ise 3.5 mmlik bir kulaklık girişine dönüşmüş oluyor.


Bu durum genel olarak telefonlar için çok normal bir şey olmasına karşın, ürünün açıklaması içerisinde ise aynen şu yazı yer alıyor: ''Aynı esnada hem müzik dinleyin hem ise telefonunuzu hızlıca şarj edin.''

Elbette ki bu şekilde bir ürünün er yada geç gelecek olduğunu biliyorduk. Apple şirketi bunu uzun bir zamandır yapmakta. Aslında yine de bu ürünle alakalı olarak çok ciddi de bir problem bulunuyor. geçmiş olduğumuz sene ile beraber kulaklık girişleri de artık lightning‘e dönüşmüş idi. Eğerki bu aparatı satın almak için karar verirseniz, yanınızda  ayrıca bir de 3.5 mmlik bir çıkışa sahip  olan kulaklık bulundurmanız gerekecek.

apple iphone dongle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.