iPhone İçin 3 Boyutlu Kamera Aparatı !

Apple, iPhone 7 ile birlikte daha iyi video ve fotoğraf çekimini sağlayacak olan 3 boyutlu bir kamera aparatı geliştirdi. Bu prototip aparat, 3d video çekimini kolaylaştıracak.

iPhone İçin 3 Boyutlu Kamera Aparatı !

Apple tarafından uzun bir dönemdir geliştirilmek için çaba harcanan video ve fotoğraf çekme aparatı tanıtıldı. Tanıtım videosu yayınlanan ürün oldukça beğenildi. Kullanımına dair ciddi yeteneklerinin gösterildiği 3D çekim aparatı, şuan itibariyle prototip versiyonuyla gündemde. Prototip üzerinden yapılan reklam çalışması kapsamında büyük ses getiren ürün, yeterli pazarın ve kaynağın sağlanmasının ardından seri üretim için start alacak. Apple ürünleri için TYPE-C girişini kullanan ürün, son derece profesyonel etkilerin ve efektlerin elde edilmesine de olanak sağlıyor.

Yapılan ve kamuoyuna yansıtılan görüntüleriyle gündemde şok etkisi yaratan ürünün, prototipi de son derece şık. 3D çekimler yapılmasına olanak sağlayan 3D çekim aparatının kullanımına ve diğer özelliklerine değinecek olursak; en önemli özelliğinin son derece küçük oluşundan bahsedebiliriz. TYPE-C girişi ile Apple ürünlerine bağlantısı sağlanan aparatın arayüzü de bir o kadar şık ve sade.

Reklam filmi içerisinde kullanım sırasında bir çok profesyonel kamera ekipmanında yer alan özelliklere yer verilirken, odaklama, odaklanan bölgeyi değiştirme ya da gerçekten can alıcı filtreleriyle yansıtıldığı görülüyor. Üstelik bu ürün o kadar profesyonel ki, bir çok çizim programında ve görüntüleme ekipmanında olmayan seçenekleri de kullanıcılarına sunuyor. Özellikle ciddi derecede portreleme ve makro fotoğrafçılık için ihtiyaç olabilecek segmentte bir ürün olan aparatın, satışa çıkacağı fiyat ise henüz bilinmiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.