iPhone 8'in Sahip Olacağı Ekran Çözünürlüğü Belli Oldu!

Apple'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8'in sahip olacağı ekran çözünürlüğü belli oldu!

iPhone 8'in Sahip Olacağı Ekran Çözünürlüğü Belli Oldu!

Apple'ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8 hakkında her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce pek çok özelliği ortaya çıkan Apple'ın yeni akıllı telefonunun şimdi de sahip olacağı ekran çözünürlüğü ortaya çıktı.

Apple'a yakınlığıyla bilinen ve Apple'ın yeni ürünlerine yönelik yaptığı doğru analizlerle adından söz ettiren ünlü analist Ming-Chi Kuo Apple'ın yeni iPhone modeline yönelik yaptığı analizlerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bugüne kadar en köklü değişime sahip iPhone modeli olacağını iddia ettiği iPhone 8 modelinin artık gelenekselleşmiş "Home" butonunun olmayacağını ve sahip olacağı LCD ekranın da çok farklı olacağını aktardı.

Kuo açıklamasında Apple'ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8'in "5.8 inç" modelinin 1242 x 2800 pksel çözünürlüğüne sahip bir ekranla geleceğini aktardı. Apple'ın yeni iPhone modelinde önemli bir değişikliğe giderek ekranın alr kısmında "Fonksiyon Alanı" olacağını ve bu alanında şimdilik hangi özelliklere sahip olacağını bilmediğini aktardı. Ancak Kou'nun tahminlerine göre Apple parmak izi okuyucusunu o kısma yerleştirecek.

iphone-8

Ünlü analist Kuo yeni gelişmeler oldukça bunları aktarmaya devam edeceğini de açıkladı. 

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.