iPhone 8’in Merak Edilen Her Detayı Görüldü

iPhone 8 için beklenen görseller geldi. iPhone 8 akıllı telefonlarında yer alan tüm detayları gösteren görseller sonrasında beklenen tasarıma ilişkin de yeni bir fikir oluşması sağlandı. İşte o görseller!

iPhone 8’in Merak Edilen Her Detayı Görüldü

Galaxy S8 akıllı telefonlarından sonra bu alanda en iddialı seriler olması beklenen iPhone 8 akıllı telefonlarının çıkış tarihi netleşmeye başladı. Apple’a oldukça yakın kaynaklardan gelen bilgilere bakacak olursak yeni seri akıllı telefonların çıkış tarihinin 25 Eylül olması bekleniyor. Yine Eylül sonunda geleceği düşünülen yeni seri akıllı telefonların tanıtımı için sadece birkaç ay bir zaman kaldı.

Bu kadar kısa bir süre kalması nedeniyle Apple, konu hakkında bir detay paylaşımı yapmamış olsa da yenilenmiş akıllı telefonların artık üretim aşamasına doğru ilerlediği düşünülüyor. Hal böyle olunca yeni seri akıllı telefonların görsel olarak nasıl olacağı konusunda da sürekli yeni detaylar görüyoruz. Fakat iPhone 8 için son paylaşılan görseller şimdiye kadar ki en net görseller olarak değerlendiriliyor.

iPhone 8 Tasarımı Gözüktü

Çinli Apple kaynaklarına bakacak olursak paylaşılan yeni görsellerle beraber bu seride merak edilen tüm detayların belli olduğu konuşuluyor. İlk olarak telefonların parmak izi sensörlerinin arka kapakta yer aldığını gösteren yeni görsellerde telefonun gerçek prototip kasasının gösterildiği belirtiliyor.

Ön kısımda çerçeveli bir ekran kullanımı yapıldığı görülen akıllı telefonun yine dikey çift kamera barındırdığı da görülüyor. Tüm bu detayları üst üste koyduğumuz zaman yenilenmiş akıllı telefonların beklenen iPhone 8 tasarımlarına çok benzer bir tasarıma sahip olacağı görülüyor. Bunun dışında kalan detayların ise tanıtımdan sonra doğrulanacağı ve iPhone 8 için artık geri sayımın başladığı da belirtiliyor.

iphone 8 iphone 8 görselleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.