iPhone 8'in Çerçevesi Sızdırıldı!

Apple'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8'in metal çerçevesi sızdırıldı. İşte iPhone 8'in çerçevesi.

iPhone 8'in Çerçevesi Sızdırıldı!

Apple'ın yeni iPhone modeli iPhone 8'in çıkışına daha uzun süre olmasına rağmen Apple'ın iPhone 8 modeliyle ilgili olarak her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha öncesinde ekranıyla ilgili pek çok önemli bilginin sızdırıldığı iPhone 8 modelinin şimdi de çerçevesi sızdırıldı.

iPhone'un 10. yılı olması sebebiyle Apple yeni iPhone modeline oldukça fazla önem veriyor. Bu anlamda iPhone modelinde önemli yenilikler gerçekleştirmek isteyen Apple görünüşe göre yeni iPhone modelinin seri üretimine başladı.

Paylaşılan fotoğraf iddialara göre bir çalışan tarafından çekildi ve internete servis edildi. iPhone 8'in boyutlarını kıyaslamak adına iPhone 6 modelinin kılıfıyla yan yana yer alan iPhone 8'in çerçevesinin biraz daha büyük olduğu gözden kaçmıyor.

iphone-8

Paylaşılan görselde iPhone 8'in parçalarıyla ilgili en ufak bir bilgi elimize geçmezken paylaşılan bu parçanın daha büyük olacak olan iPhone'a ait olduğu düşünülüyor.

iphone-8

Apple'ın bu yıl içinde 4.7, 5.5 ve 5.8 inç büyüklüğünde yeni iPhone modelleri tanıtacağı düşünüldüğünde bu yeni parça ile birlikte 5.8 inç büyüklüğünde iPhone modelinin iddialarının oldukça güçlendiğini rahatlıkla dile getirebiliriz. 

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.