iPhone 8'e Dev Ekran

Apple, iPhone 8 için, beklenmedik ve sıra dışı bir adım atmak için düğmeye bastı. 2017 Yılı Apple için oldukça iddialı geçecek...

iPhone 8'e Dev Ekran

Apple, akıllı telefon pazarında Samsun'un Note 7 yüzünden yaşadığı değer kaybını iyi değerlendirmek için kolları sıvadı. Sihirli elma, iPhone 7 serisinin ardından çıkartacağı iPhone 8 için dev ekran kullanacak.

Dünyanın en fazla tercih edilen telefonları arasında Samsung  ile kıyasıya bir yarış içerisinde olan Apple, 2017 yılı içerisinde çıkartacağı iPhone 8 için adeta bir devrim gerçekleştirecek. Şirket, iPhone 8 için 5.8 inç ekran kullanmak ve bu ekranında sağlıklı bir şekilde çalışması için tüm aksamlarını güçlendirme kararı aldı.
Son bir kaç yılda liderlikten 2. sıraya gerileyen ve Samsung'un yükselişini önleyemeyen Apple, Note 7 serisinde yaşanan sorunun ve bir türlü giderilememesi sonrasında toplanma kararı alınmasıyla birlikte kaybettiği gücü kendi lehine çevirme kararı aldı. Bunun içinde en yakın çalışması olan iPhone 8 için düğmeye bastı ve mühendislerine bu telefonda 5.8 inç ekran kullanılması talimatını verdi.

5.8 İnç ekran kullanabilmek için pil ömrünü, Ram kapasitesini, işletim sistemini ve bunun yanı sıra ekran camının sağlamlığı gibi bir çok etkeni de değiştirecek olan Apple, iPhone 8'i her zamankinden de bir kaç ay önce çıkartmayı amaçlıyor.

Apple iPhone iPhone 8 Samsung Note 7 Samsung Note 7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.