iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak

Son zamanlarda birçok Apple meraklılarının merak ettiği konular arasında İphone 8’ın ne zaman çıkacağı yer alıyor.

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak

Apple cephesinden 2017 yılının son ayları piyasaya sunulacak olan iPhone 8 için resmi açıklama yapılmazken, pek çok bilgi sızdırılıyor. Bu bakımdan 1 yıla yakın bir süre yeni iPhone modeli için geçmesi gerekiyor. iPhone 8 için yapılan fiyat tahminlerinde ise özellikle fiyatın 4000 ile 6000 TL arasında değişmesi bekleniyor.

Yeni modelde pek çok farklı özelliğe yer verilmesi beklenirken OIS özellikli ve özel lensler ile donatılan kameraların iPhone 8 ile birlikte kullanıcılara sunulması bekleniyor.  Özellikle tahminleri ile özel bir ilgi gören Kuo, yeni iPhone 8 için özel tahminler yaparken telefonların 3 farklı model ile piyasaya giriş yapabileceği konuşuluyor. Bu bakımdan yeni modeller ile birlikte piyasaya 3 serinin sunulabilmesi mümkün görünüyor.     

İphone 8 Teknik Özellikleri:

Kullanıcıların dikkatini çekecek olan en önemli özellikler arasında arka kısımda yer alacak olan çift kameraların lensinin yeniden tasarlanarak daha sağlam bir şekilde karşılarına çıkması olacak. Apple 5.1-inç ya da 5.2-inç OLED ekranlı, 5.5-inç LCD ekranlı ve4.7-inç yine LCD ekranlı olmak üzere 3 farklı iPhone 8 modeli üzerinde çalışmakta. Muhtemelen 4.7-inçlik modelde çift kamera bulunmayacak. Ayrıca bu modellerin hepsinde çift arka kamera olacağı da gelen bilgiler arasında. Şu anlık tasarım ile ilgili tamamen cam veya kavisli ekran gibi farklı söylentiler olsa da, şimdilik iPhone 8 modelinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı en büyük bilinmezlerden biri. Ancak bilindiği üzerie Apple iPhone 8 serisinde çok radikal tasarımlara geçilmemektedir.

iPhone 8 Kalem Eklentisi İle Beraber Gelecek
Apple firmasının akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi iPhone serisinin 2017 yılı içinde satışa sunulması beklenen iPhone 8 modelinin, akıllı kalem aksesuarıyla birlikte geleceği iddiaları gündeme geldi. Bu iddialara göre Apple’ın iPhone serisinin son modeli olan iPhone 8 modelinde, pazardaki en ciddi rakibi olarak gösterilen Samsung Note 7 akıllı telefon modelinde olduğu gibi akıllı kalem aksesuarının da kullanılacak olması oldu. Bu akıllı kalemler en az Note serisinde gördüğümüz gibi oldukça işlevsel olacak.

EYLÜL 2017!
Telefonun, daha önceki modellerde olduğu gibi Eylül ayı içinde satışa sunulacağı öngörülüyor. Eylül 2017 itibariyle raflarda görmeyi beklediğimiz modelin fiyatı ise şimdilik muamma olsa da, 4000 TL ile 6 Bin TL arasında olması öngörülüyor.

 

iPhone 8 Apple OIS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.