iPhone 8 Modeliyle İlgili Yapılan Açıklamalar Korkuttu

Ne kadarının tam olarak doğru olduğunu bilmiyor olduğumuz sayısız iPhone telefon dedikodularının şimdilik sona erecek olduğu döneme giriş yapmış olduk denebilir.

iPhone 8 Modeliyle İlgili Yapılan Açıklamalar Korkuttu

Ne kadarının tam olarak doğru olduğunu bilmiyor olduğumuz sayısız iPhone telefon dedikodularının şimdilik sona erecek olduğu döneme giriş yapmış olduk denebilir. Zira Apple şirketi, 12 Eylül tarihi içerisinde düzenleyecek olduğu etkinlik kapsamında yeni iPhone modelini resmi bir şekilde tanıtacak.

Hatırlıyorsunuzdur Apple şirketinin yeni iPhone modelinin 512 GB'lık  bir dahili hafıza kapasitesine sahip olan sürümünün 1,200 dolar tutarındaki bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak olduğu haberi çok geniş bir şekilde yer bulmuştu.

Bugün gelmiş olan haberlere bakılır ise Apple şirketinin iPhone 8 modelinin üretiminde kullanılmakta olan parçaları sınırlı bir sayıda satın alabilmekte olduğunu ve bu sebeple üretimin bir hayli yavaş bir şekilde  ilerlediğini  de ortaya çıkartmış oldu.

Bunda ise şirketin iPhone 8 modelini tanıtmasına çok kısa bir zaman kala halen üstünde değişiklikler gerçekleştirmiş olması ve bu  gerçekleştirilmiş olan değişikler için de donanımda çok değişik bir yol haritası izlenmesinin gerekmiş olmasının da  etkisi oldukça büyük.

Son olarak ise iPhone 8 modelinin OLED ekrana sahip bir şekilde satışa sunulacak olduğunu ve bu sebep ile de Apple şirketinin çok büyük stok sorunları ile karşılaşabileceğinin düşünülmekte olduğunu da hatırlatmakta çok büyük bir yarar var..

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.