iPhone 8 Modelinin Fiyatıyla İlgili İddia Dudakları Uçuklattı

iPhone 8 modeli ile ilgili kablosuz şarj teknolojisi konusundaki bilgileri ortaya dökmüş olan John Gruber, bununla beraber telefonun satış fiyatlarıyla alakalı bilgileri de paylaşmaya başladı.

iPhone 8 Modelinin Fiyatıyla İlgili İddia Dudakları Uçuklattı

iPhone 8 modeli ile ilgili kablosuz şarj teknolojisi konusundaki bilgileri ortaya dökmüş olan John Gruber, bununla beraber telefonun satış fiyatlarıyla alakalı bilgileri de paylaşmaya başladı. Daha öncesinde 128 GB ve de 256 GB olmak üzre 2 değişik depolama seçeneği ile piyasaya sunulacak olduğu açıklanan ve de sırası ile 999 dolar tutarıyla, 1.099 dolar tutarında olacağı iddia edilmekte olan iPhone 8 modelinin daha sonra ise fiyatının 870 dolar  tutarında ve de 1.070 dolar  tutarında olacağı söylenmişti.

John Gruber’ın daha yeni paylaşmış olduğu bilgiler gerçekten doğru durumdaysa iPhone 8 modeli fiyatı ile çok üzmüş olacak. Gruber’ın paylaşımına göre iPhone 8 modelinin başlangıç fiyatı  tam olarak 1.200 dolar tutarında olacak. En üst seviyedeki modelin 1.300 dolar  tutarında veyahut 1.400 dolar tutarındaki fiyat etiketine sahip olabileceğini açıklayan Gruber, daha öncesinde gerçekleştirdiği açıklamada  ise bu telefonun 1.500 dolar tutarından başlayan fiyat ile satışa sunulabilecek olduğunu aktarmıştı. Yurt dışında da iddia edilmiş olan fiyatlar göz önüne alınırsa iPhone 8 modelinin Türkiye içerisinde çok yüksek bir fiyattan satışa sunulacak olduğunu daha şimdiden söylemek olanaklı. Eylül ayı içerisinde tanıtılmasını beklemekte olduğumuz iPhone 8 modelinin ekim ya da en geç kasım ayı içerisinde Türkiye’de de resmi olarak satışa sunulması beklenmekte.

apple iphone 8 john gruber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.