iPhone 8 Modelinin Bütün Özellikleri Resmen Açıklandı

iPhone 8 modeli resmen tanıtıldı. iPhone modelinin 10. senesinde çıkartılan iPhone 8 modeli bakalım bizlere tam olarak neler sunmakta?

iPhone 8 Modelinin Bütün Özellikleri Resmen Açıklandı

iPhone 8 modeli resmen tanıtıldı. iPhone modelinin 10. senesinde çıkartılan iPhone 8  modeli bakalım bizlere  tam olarak neler sunmakta? 

En büyük  gerçekleşen değişikliklerden bir tanesi düzelmiş ekran ve  kasa oranı ile yeni ekranın Teknolojisi olması beklenmekteydi. iPhone 6 modelinden bu zamana kadar süregelen tasarım  konusundaki anlayışı iPhone 7 modeli ve de  iPhone 7 Plus modeliyle beraber aynı biçimde devam etmişti.

Bu defa çerçevesiz telefonların dönemi içerisinde Apple şirketide kayıtsız kalamayacak şeklinde görünüyordu ancak yine o şekilde olmadı. 4.7 inç büyüklüğünde olacak olan iPhone 8 modeli, iPhone 6 modelinden beri gelmekte olan standart iPhone ölçüleri ile birlikte görünüşünü bize sunmakta.

Tasarım kısmında çok fazla değişiklik olmazken ilk defa kasa cam ile beraber kaplandı. Bu aslında gerçekten de tasarım kısmında çok önemli bir yenilik şeklinde göze çarpmakta. Çelik ile güçlendirilmiş durumdaki bu kasa %50  çok daha fazla güçlendirilmiş bir halde.

Kasanın ölçüleri de 143.5 x 71 x 7.3 mm şeklinde belirlenmiş. IP68'e de sahip durumdaki bu cihaz suya ve 
 de toza karşı  çok büyük bir koruma sağlamakta. 

iPhone 8 modelinin serisi 15 Eylül tarihi içerisinde ön siparişe açılmış olacak. Kullanıcılarda 22 Eylül tarihi itibariyle iPhone 8 serisini satın almaya başlayabilecekler.

iPhone 8 modelinin giriş fiyatı  ise 699 Dolar şeklinde, iPhone 8 Plus modelinin giriş fiyatı da 799 Dolar şeklinde açıklandı. 

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.