iPhone 8 Modelinin Bir Klonu Gözüktü

Apple şirketinin pek çok özelliği kesinleşmiş bulunan 10. seneye özel telefonlarından iPhone 8 modelinin ( geçici bir isim) 12 Eylül tarihinde tanıtılması beklenmekte.

iPhone 8 Modelinin Bir Klonu Gözüktü

Apple şirketinin pek çok özelliği kesinleşmiş bulunan 10. seneye özel telefonlarından iPhone 8 modelinin ( geçici  bir isim) 12 Eylül tarihinde tanıtılması beklenmekte. İlk etap içerisinde sınırlı sayıda olacağı açıklansa da Ekim ayında satışa çıkacak olması beklenen cihaza ait bir tane klonu ortaya çıkmış oldu.

Son bir kaç sene içerisinde merakla beklenmekte bulunan pek çok akıllı telefonun daha tanıtılmadan önce sahtelerinin ortaya çıkmış olduğunu gördük. Bunlardan bir tanesi de iPhone 8 modeli. Muhtemel olarak Android işletim sistemi yüklü olan iPhone 8  modelinin klonunun 8 saniye süren bir videosu  da yayınlandı.

Sanal  olan ana ekran tuşu, fazlası ile ince durumdaki çerçeveler ve de dikey bir ana kamera, aylardan beri ortalıkta dolaşmakta bulunan iPhone 8 modelinin tasarımıyla birebir  olarak aynı. Klon cihaz içerisinde sahte bir iOS 11 işletim sisteminin arayüzü kullanılmış.

Apple şirketinin iPhone 8 modelinin de içinde yer aldığı yeni iPhone telefon modellerini 12 Eylül tarihi içerisinde Apple Park kapsamında tanıtması beklenmekte. Sızdırılmış olan HomePod yazılımı  ise iPhone 8 modeli ile alakalı olan özellikleri  bir beklenti olmaktan çıkartmış idi. Bu seneye özel üretilmiş olan iPhone 8 modelinin 3D bir yüz tanıma, kablosuz bir şarj, hızlı bir şarj ve de  OLED ekran gibi özellikler ile gelmesine kesin gözü ile bakılmakta.

apple iphone 8 klon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.