iPhone 8 Modelini Parça Parça Sızdırmaya Başladılar

Tanıtımının tarihine sadece sayılı günler kalması sebebiyle hızlanmış olan iPhone 8 modelinin (iPhone Pro) üretimi, gerçekleşen sızıntıları da birlikte getirmiş oldu

iPhone 8 Modelini Parça Parça Sızdırmaya Başladılar

Tanıtımının tarihine  sadece sayılı günler kalması sebebiyle hızlanmış olan iPhone 8  modelinin (iPhone Pro) üretimi, gerçekleşen sızıntıları da birlikte getirmiş oldu. Geçmiş olduğumuz günlerde Foxconn fabrikasında yer alan üretim hattında görüntülenmiş durumdaki iPhone 8 modeline ait kasalarının ve de sızdırılmış olan endüktif bir şarj (kablosuz şarj) bileşenlerinin hemen sonrasında bugün de türlü iPhone 8  modeline ait olan parçalar sızdırıldı

Çin’de yer alan bir numaralı sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Weibo içerisinde ortaya çıkan ve de meşhur sızıntı kaynaklarından Benjamin Geskin‏'in tarafından da paylaşılmış olan çeşitli görseller, iddia edilmiş olduğu üzere iPhone 8 modelinde kullanılan parçalara ait bir durumda.

Görsellere yakın bir şekilde baktığımızda sızdırılmış olan iPhone 8  modelindeki cihazın parçaları arasında özellikle de OLED ekranların bileşenleri dikkatleri çok fazla. Ön  taraftaki dokunmatik cam panel daha önceki sızıntılar içerisinde de olduğu gibi ahize ile sensörler için çok küçük bir çıkıntıya barındırıyor.

Son olarak ise yine sızdırılmış olan bu yeni görsellerden yola çıkıp Apple şirketine ait olan üst düzeydeki akıllı telefonu iPhone 8 modelinde, parmak izinin tarayıcısının (Touch ID isimli sensörü) muhtemel olarak cihazın arka bölümünde konumlandırılmış olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.