iPhone 8 Modelinde Ne Kadar RAM Olacak?

iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus modeli ve iPhone X modelinde yer alacak olan RAM kapasitesiyle ilgili yeni bazı sızıntılar mevcut. Öte yandan kamera ile alakalı da yeni bir takım bilgiler bulunuyor.

iPhone  8 Modelinde Ne Kadar RAM Olacak?

iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus  modeli ve iPhone X modelinde yer alacak  olan RAM kapasitesiyle ilgili yeni bazı sızıntılar mevcut. Öte yandan kamera ile alakalı da yeni bir takım bilgiler bulunuyor.

Twitter platformu üzerinde Steve T-S'in sunmuş olduğu yeni iddiasına bakılırsa iPhone 8 modeli içerisinde 2 GB'lık bir RAM , iPhone 8 Plus modeli ve de  iPhone X modeli içerisinde ise 3 GB'lık bir RAM kapasitesi yer alıyor olacak. 

Kamera ile ilgili olarak ise 12 MP'lik bir arka kameranın 4K özelliğinde 60 FPS ve de 1080p özelliğinde 240 FPS video çekebilecek olduğu ile ilgili iddialar yer almakta. Ön kısımda ise 1080p özelliğinde 30 FPS video çekimi yapabilen bir ön kamera yer aldığından söz edilmekte. 

12 Eylül yani bugün itibari ile resmi bir şekilde tanıtılacak  olduğu belirtilen iPhone  telefon modelleri için, etkinliği çok yakın bir şekilde  takip edeceğiz ve  de her zaman yaptığımız gibi bütün bilgileri sizlere en ince ayrıntısına kadar açıklayacağız.

İphone 8 modeli ile ilgili uzun zamandır ortaya atılan iddiaların gerçeklik payını da en sonunda net olarak resmi bir şekilde görmüş olacağız. Bu etkinlik herkes tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor.

apple iphone 8 ram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.