iPhone 8 Modeli Ön Siparişlerde Hayal Kırıklığı Mı Yaşadı?

Geçmiş olduğumuz günlerde 3 tane yeni iPhone modeliyle tüketicilerin karşısına çıkmış olan Apple şirketi, görünüşe bakılır ise iPhone 8 modeli içerisinde beklemekte olduğu ön sipariş rakamlarına hiç bir şekilde ulaşamadı.

iPhone 8 Modeli Ön Siparişlerde Hayal Kırıklığı Mı Yaşadı?

Geçmiş olduğumuz günlerde 3 tane yeni iPhone modeliyle tüketicilerin karşısına çıkmış olan Apple şirketi, görünüşe bakılır ise iPhone 8 modeli içerisinde beklemekte olduğu ön sipariş rakamlarına  hiç bir şekilde ulaşamadı.

Apple şirketi, 12 Eylül tarihi içerisinde yaptığı görkemli bir lansman ile  beraber iPhone 8 modeli , iPhone 8 Plus  modeli ve de  iPhone X modelini büyük bir özenle tanıtmıştı.

Bir zamandır dünya genelinde yer alan cihazlar için ön siparişler toplanmaya başlanmışken, yeni modeller arasında en uygun fiyata sahip olan iPhone 8  modeli içinse durum çok fazla iyi olmayabilir.

Rosenblatt şirketinin analisti  olan Jun Zhang'ın paylaştığı bir rapora bakılırsa iPhone 8 modelinin ön sipariş rakamları çok fazla beklendiği gibi olmadı. Hatta iPhone 6  modeli ve  de iPhone 7 modelinin ön siparişlerinin daha arkasında kaldı. 

JD sitesinin ön sipariş  ile ilgili verilerine verilerine bakılırsa cihaz ilk 3 gün içerisinde 1.5 milyon tane ön sipariş almış oldu. iPhone 7 modeli ise geçmiş olduğumuz sene 3.5 milyon tane ön sipariş rakamına ulaşmış idi.  iPhone 8 modelinde bu şekilde bir durumun yaşanmış olması, çok büyük bir ihtimal ile insanların iPhone X isimli modeline yönelmesi ile alakalı. Bakalım bu cihazlar global bir şekilde satışa çıktıktan sonrasında, insanlar tarafından tam olarak nasıl bir ilgi görmüş olacağız. 

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.