iPhone 8 Modeli İçin Hızlı Şarj Ne Kadar Tutara Alınabilecek?

Bilmiş olduğunuz gibi Apple şirketinin tarihinde ilk defa iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus modeli ve de iPhone X modeli hızlı şarj ile ilgili özelliği destekliyor olacak

iPhone 8 Modeli İçin Hızlı Şarj Ne Kadar Tutara Alınabilecek?

Bilmiş olduğunuz gibi Apple  şirketinin tarihinde ilk defa iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus  modeli ve  de iPhone X modeli hızlı şarj ile ilgili özelliği destekliyor olacak. Uzun bir zamandır beklenmekte olan bu özelliği kullanmakta beklediğimiz gibi fazla basit bir durumda olmayacak. 

Yeni gelen iPhone modelleri ise kutudan standart durumdaki 5W'luk şarj aletleri ile birlikte çıkıyor olacaklar. Yani hızlı bir şarjı aslında desteklemeyecekler. Eğerki telefonlarınızı  daha hızlı bir şekilde şarj etmeyi istiyorsanız, ek bir şekilde şarj adaptörü ve de  kablo almanız gerekli olacak. Bilmiş olduğunu gibi bunlar da çok daha ucuza satılmakta olan şeylerden değil..

Apple şirketi yeni duyurduğu iPhone modellerini USB-C 29W'luk bir şarj cihazları ile yeniden test etti. sizin bunu tamamen sağlayabilmeniz amacıyla da Apple şirketinin mağazada sunmuş olduğu 12W'luk bir güç adaptörü ve  de USB-C - Lightning ile ilgili kablosuna bir ihtiyacınız mevcut. Güç  ile ilgili adaptörünün fiyatı tekrar 5W'luk bir adaptör gibi 89 Türk Lirası tutarından satılır iken, 2 metrelik bir kablonun fiyatı ise 169 Türk Lirası tutarında karşımıza çıkmakta.

Eğerki yeni iPhone modellerinizi daha hızlı bir şekilde şarj etmeyi istiyorsanız 258 Türk Lirası gibi bir ücreti de gözden çıkartmanız gerekli.

apple iphone 8 hızlı şarj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.