iPhone 8 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

iPhone 8 çıkış tarihi için yeni bilgiler ortaya çıktı. iPhone 8 akıllı telefonları ne zaman çıkıyor? iPhone 8 çıkış tarihi için verilen bilgiler hakkında yeni detaylar haberimizde.

iPhone 8 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8 modeli için ardı ardına yeni haberler geliyor. Telefonların son olarak parmak izi sensörlerinin arka kısımda yer aldığını gösteren görüntüleri yayınlanmıştı. Yayınlanan görsellerle beraber markanın akıllı telefonlarının bir yandan da hazır olduğu görülmüş oldu. Tüm bunlarla beraber yeni haberlerini daha sık görmeye başladığımız iPhone 8 akıllı telefonlarının sonunda ne zaman yayınlanacağı hakkında ise en net bilgiler de geldi. Bu kez telefonların doğrudan çıkış tarihi olduğu belirtilen tarih ortaya çıktı.

iPhone 8 Ne Zaman Gelecek?

İddiaların kaynağı olan Benjamin Geskin’in Apple’ın mail bilgilerinden aldığını belirttiği tarihe göre iPhone 8 akıllı telefonları 25 Eylül tarihinde satışa çıkarılacak. Her bölge için değil sadece belli bölgeler için satışa çıkış yapacağı belirtilen iPhone 8 akıllı telefonlarının tamamen çıkış yapmasının ise Ekim’in ortalarını bulması bekleniyor.

Eğer iddialar doğruysa Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonları beklendiği gibi Eylül sonu kullanıcıların elinde olacak. Şimdilik yeni seri hakkında bilinen bilgiler bu yönde. Yeni serinin daha ne gibi değişikliklerinin olacağı hakkında da bilgiler paylaşan Benjamin Geskin hesabına göre tanıtımlar ise 17 Eylül tarihinde yapılacak. Bakalım iPhone 8 çıkış tarihi iddiaları ne kadar gerçeği yansıtacak?

iPhone 8 iphone 8 çıkış tarihi yeni iphone iphone 8 tanıtım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.