Iphone 8 Bomba Gibi Geliyor

Apple'ın çıkartmış olduğu son telefonu olan Iphone 7'den sonra getireceği telefonu Iphone 8'den beklentiler oldukça yüksek. Bu beklentilere her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor.

Iphone 8 Bomba Gibi Geliyor

Apple Iphone 7'den sonra Iphone 8'in bambaşka yeniliklerle geleceğini söylemişti. Yapılan paylaşımlarda da gözüktüğü üzere iPhone 8 ile birlikte bugüne kadar sunulan tüm modellerden daha farklı bir cihazın satışa çıkacağı ve çok farklı bir telefon deneyiminin sunulacağı belirtiliyor. Yapılan açıklamalar ile dikkatleri zaten üzerine çekmiş olan Apple gelen ipuçları ile birlikte de kullanıcıların meraklarının artmasını sağlıyor.

İlk olarak kablosuz sarj
Yapılan açıklamalara göre özellikle yeni telefon modeli ile birlikte artık kablosuz şarj özelliği yepyeni bir deneyim olarak kullanıcıya sunulmayı hedefliyor. Kablosuz şarj ile birlikte kullanıcıların özel bir istasyon üzerinde telefonu bırakması yeterli olacak ve böylece herhangi bir bağlantıya gerek kalmadan telefon şarj olabilecek. Üstelik yapılan açıklamalarda Apple tarafından geliştirilecek yeni sistem ile birlikte şarj menzilinin daha da uzaması ve istasyona çok yakın olmasına gerek kalmadan şarj edilebilmesinin mümkün olması bekleniyor. Bu bakımdan yeni telefon ile birlikte artık şarj konusunda büyük bir yenilik getirilecek.


Kablosuz sarj özelliği meydana gelirse iş birliği yapmak isteyen firma sayısı artacak. Özellikle bu konuda farklı firmalar ile işbirliğine gittiği tahmin edilen Apple’ın özel yatırımlar ile birlikte bu teknolojiyi geliştirilmesi ve daha ileriye götürülmesi bekleniyor. Özellikle iPhone 8’in piyasaya sunulduğu zamana kadar yapılacak yenilikler ile birlikte kablosuz şarj gibi pek çok farklı özelliğin telefon ile birlikte piyasaya girmesi oldukça mümkün.  

 

apple ıphone 7 ıphone 8 kablosuz sarj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.