iPhone 7'nin Yeni Rengi Gold Rose Modeli !

Kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla beklenen iPhone 7'de Gold Rose renkli telefonun ilk ve gerçek fotoğrafları internete sızdırıldı. İnceliği ve tasarımıyla Gold Rose renkli iPhone 7 oldukça çekici ve hoş görüntüsüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

iPhone 7'nin Yeni Rengi Gold Rose Modeli !

Apple, iPhone 7 serisini 7 farklı renkte çıkartacak. Bu renkler arasında en fazla dikkat çekici renk Gold Rose. Daha önce iPhone 6S ile piyasaya çıkan Gül Kurusu rengi olarakta nitelendirilen Gold Rose, şimdi de iPhone 7 için uygulandı.

Oldukça dikkat çekici ve hoş bir görüntüye sahip olan iPhone 7 Gold Rose serisi ilk çıkışta bayanlar için üretilmiş olsa da erkek kullanıcılar tarafından da fazlasıyla rağbet görmesiyle genel bir renk haline gelmişti. iPhone 6S serisinde en fazla tercih edilen renk olarakta ön plana çıkan iPhone 7 serisi için bu kez Gold Rose rengiyle ön plana çıkıp tanıtım yapmayı amaçlıyor.

Telefonun her noktasından çekilmiş fotoğrafını internette yayınlayan Apple'nin bu telefon görüntüsü oldukça dikkat çekici ve hoş. İşte Gold Rose iPhone 7'nin görüntüsü...

İphone Apple yeni ürünü İphone renkleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.