iPhone 7'de Home Düğmesi Değişiyor!

iPhone 7 tasarımı konusunda gelen bilgilere yenileri eklenmeye devam ediyor. Apple, iPhone 7'de devrim niteliğinde bir düzenleme yaptı! Dünyanın en iyi teknoloji markalarından Apple'ın meşhur iPhone Home düğmesi dokunmatik hale getirilerek daha zarif ve daha kullanışlı bir tasarım fikri gündemde..

iPhone 7'de Home Düğmesi Değişiyor!

Hemen hemen her gün gelen iPhone 7 sızıntıları, Eylül ayında çıkması tahmin edilen amiral gemisi için yeni söylentiler çıkmaya devam ediyor. Bugünkü sızıntının en temel noktasıysa yine meşhur  iPhone home düğmesi oldu.

Mobipicker'ın sızdırdığı görüntü, yeni home düğmesinin düğmeden daha çok, dokunmatik bir düğme halini alacağını dile getiriyorlar. İnternet sitesi, bu yeni "düğmenin" iPhone'un gövdesiyle aynı konum hizasında olacağını iddia ediyorlar. Fiziksel şekilde hareket eden bir düğmenin yerine böyle yeni bir düğmenin oluşturulması, daha ince ve daha zarif bir iPhone'un temelini hazırlar.

Yeni çıkan Moto Z'nin 5,2 milimetrelik profili, 7,1 milimetrelik iPhone 6S'e kıyasla çok daha ince. iPhone 6S yeterince ince bir telefon, ancak Apple'ın incelik peşindeyse bunu giriş düğmesini değiştirerek yapabilir. Söylenen bu  bilgilerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı şimdilik bilinmiyor, ancak dedikoduların çoğunda Touch ID sensörünün ve home düğmesinin adı geçtiğinden bu alanda bir yenilik görülmesi bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.