iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Yayınlandı! İşte iPhone 7 Plus Görünümü

Eylül ayında pazara çıkması beklenen iPhone 7 için her şey netleşti. Şimdiye yapılan tahminlerin yerine iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın nasıl bir tasarıma ve özelliklere sahip olacağına dair artık fikirler değil görsellik karar verecek.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Yayınlandı! İşte iPhone 7 Plus Görünümü

Apple’ın 2016 yılı serisinde satışa sunacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'un görüntüsü ortaya çıktı. Daha önce Eylül ayında tanıtacağını açıkladığı akıllı telefonu iPhone 7 için muallakta bir durum kalmadı. Şimdiye kadar gelen sızıntılar, ve tahminleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın nasıl bir tasarıma ve hangi özelliklere sahip olacağına dair artık fikirler değil görsellik karar verecek.


Apple’ın bir kaç sonra tanıtacağı iPhone 7 modellerinin iPhone 6S’e göre yükseltme olacağı belli. Popüler konsept tasarımcı Martin Hajek, iPhone 7 modellerinin son sızdırılan bilgilerine dayanarak hazırladığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus konseptini yayınladı.


iPhone 6S ile aynı görsellikte olacağı netlik kazanan cihazın çekirdek ve hız bakımından daha fazla olacağıysa şüphe götürmez bir gerçek. Ayrıca, bazı ek özelliklerinde yer alacağı söylenen iPhone 7'nin beklendiği gibi kulaklık girişi yok. Hızlı şarj olma özelliği bulunan ve 6S'e göre daha fazla ekran kalitesi ve video çekim gücü bulunacak olan 7 serisinde ekstra özelliklerinde olacağı ancak bunların Eylül ayı içerisinde yapılacak tanıtımda açıklanacağı söyleniyor.


Apple'nin asıl bombayı 2017’de patlatacağı söyleniyor. iPhone’un ilk tanıtılışının 10. Yılı nedeniyle Apple, 2017 model iPhone modelinde büyük değişikliklere yer verecek.

Apple iPhone iPhone 7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.