iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Siyah (Black) Tükendi

iPhone 7 ve 7 Plus'lar için üretilen Black ve Jet Black renk seçenekleri bir süreliğine satıştan kaldırıldı.

 iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Siyah (Black) Tükendi

Apple'nin akıllı telefon pazarındaki ürünü iPhone'nin yeni serisi 7'lerde Black ve Jet Black olarak adlandırılan parlak ve mat siyah modeller gördüğü yoğun ilgi nedeniyle tükendi. 

Apple tarafından çıkartılan ve akılll telefon pazarının en fazla tercih edilen cihazı olan iPhone'nin 2017 serisi iPhone 7'lerde bulunan renk seçeneklerinden Black ve Jet Black seçenekleri bir süreliğine kaldırıldı.

Gold, Rose Gold, Beyaz gibi renkleri bulunan iPhone 7'de parlak siyah ve mat siyah olmak üzere 2 farklı renk seçeneği daha bulunuyor. Ancak aşırı talep nedeniyle bu renkler şimdilik satıştan kaldırlıdı.
Apple Store'lere iPhone 7 ve 7 Plus için giden alıcıların tercih olarak sihay veya mat siyaha yönelmeleri bu renklerin beklenilenden fazla rağbet görmesi nedeniyle satılşarı durdu. Apple Store dışında satış yapan teknoloji marketlerinde black ve Jet Black modellerinin de rağbet gördüğü ve bir çok noktada bu seçeneklerinde kaldırıldığı öğrenildi.

Durumla ilgili hızlı bir geri dönüş sergileyen Apple'nin Black ve Jet Black modelleri için Türkiye'ye hatrı sayılır ölçüde bu iki renkten gönderme kararı aldığı ve Apple Store mağazalarına da, bu renk seçeneklerinden talep edenlere bir kaç gün beklemelerini söylediği de gelen bilgiler arasında.

Apple iPhone iPhone 7 iPhone 7 Black iPhone 7 Jet Black
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.