iPhone 7 Su Geçirmez Özelliğiyle Dikkatleri Çekiyor!

Apple markasının, yeni bir özelliği iPhone'nun yeni ürünü için uyarlıyor. Daha önce bir çok rakip markanın uygulamaya çıkardığı su geçirmezlik özelliği bundan sonra üreteceği bütün akıllı telefonlarda olacak.

iPhone 7 Su Geçirmez Özelliğiyle Dikkatleri Çekiyor!

Apple'nin mühendisleri artık iPhone kullanıcılarının sesine kulak verdi ve su geçirmez özelliğini telefonlarında etkin hale getirmek için kolları sıvadı.

Yakın zamanda iPhone telefonların su geçirmez özelliğinin etkin olacağı müjdesini veren ve bu yönde çalışmalarda bulunduğunu açıklayan Apple mühenisleri, 7 Serisi içerisinde ilk kez bu özelliği etkinleştirecek. İphone telefonların 7 serisinin devamında kullanılması beklenen su geçirmezlik özelliği için beklenen cihaz ise 7 Pro olarak bekleniyor.

iPhone'nin en prestijli telefon olarak hazırladığı iPhone 7 Pro'nun su geçirmezlik özelliğiyle tanıtımı yapılacağı ayrıca bu telefonun en az 32 Gb olacağı ve de diğer bazı özellikleri de ilk kez bu telefonda uygulanacağı söyleniyor. iPhone için söylenen su geçirmezlik özelliğinin yanı darbeye dayanıklı ekran özelliğinin de yine iPhone Pro ile birlikte geleceği söyleniyor.

iPhone 7S'ten önce çıkması beklenen İphone Pro'da denenecek olan özelliklerin daha sonra iPhone 7S telefonlarda da uygulanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Apple İphone 7 İphone 7 özellikleri su geçirmez telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.