iPhone 7 Ön Satış Tarihi Açıklandı !

Apple markasının 12 Eylül'de tanıtımını yapacağı ve satışlara başlayacağı söylenen telefonu iPhone 7 ürünü için ön satış tarihi, Apple'nin köstebeği Evan Blass tarafından açıklandı. iPhone 7'nin ön sipariş tarihi haberimizin içeriğinde...

iPhone 7 Ön Satış Tarihi Açıklandı !

 

Apple'ın ürünleri hakkında yaptığı tahminlerin neredeyse tamamında 12'den vuran Evan Blass isimli teknoloji araştırmacısı, iPhone 7 için ön satış tarihini açıkladı.

Twitter hesabından açıklamada bulunan Evan Blass, 12 Eylül günü satışa çıkacak olan iPhone 7 için ön sipariş tarihi olarak 9 Eylül'ü işaret etti. Bu açıklama aynı zamanda tamamen bir söylenti olan 12 Eylül tarihli beklentinin de değişebileceğini işaret etti.

16 Gb seçeneğini artık geride bırakacak ve tüm cihazlarını 32 Gb olarak çıkartacak olan Apple, bu gelişmişliği ilk kez iPhone 7'de kullanacak. Yine bu telefona özel yüzde 14 daha fazla şarj olma ve kablosuz şarj olma gibi ekstralar bulunacak olan telefon ayrıca su geçirme özelliği ve Gorilla Glass 5 gibi detaylara da sahip olacak.

7 Farklı renkte çıkacağı söylenen iPhone 7'nin SİRİ ve İOS 10 gibi özelliklerinin yanı sıra daha bir çok ekstra özelliğinin bulunduğunu da dikkate almak gerekiyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan Apple'nin 7 serisi iPhonelerle ilgili hedefi 50 milyon tekil kullanıcıya ulaşmak...

iPhone iPhone 7 iPhone 7 satış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.