iPhone 7 Modeline Çalışan Bir Kulaklık Girişini Eklediler

Apple şirketinin kulaklık girişi yer almadığı için çok sık bir şekilde eleştirilmekte olan akıllı telefonlarından iPhone 7 modeline, bir tane YouTuber tarafından özel bir kulaklık girişi eklendiği açıklandı.

iPhone 7 Modeline Çalışan Bir Kulaklık Girişini Eklediler

Apple şirketinin kulaklık girişi yer almadığı için çok sık bir şekilde eleştirilmekte olan akıllı telefonlarından iPhone 7 modeline, bir  tane YouTuber tarafından özel bir kulaklık girişi eklendiği açıklandı. 

Hatırlayacak olur isek daha öncesinde yedek parçaları kullanıp 300 dolar gibi çok ucuz bir fiyata iPhone 6s modelini toplamış olan YouTuber'lardan Scotty Allen, bu defa ise Apple şirketinin kulaklık girişi bulunmayan akıllı telefonlarından iPhone 7 modeline bir kulaklık girişini eklemeyi başardı.

Scotty Allen, yaklaşık olarak 4 ay devam eden bir süre zarfında 100'lerce dolar tutarında para harcayarak amacına ulaşmayı başarmış. Gelişmiş olan bu zorlu süreç en sonunda ortaya çıkmış olan sonuç tatmin edici bir durumda olsa bile, pratikliği fazlası ile tartışılır bir cinsten.

Çünkü Scotty Allen bu  amacına ulaşabilmek amacı ile kendi devre yollarını tasarlamış olan ve de üretimini gerçekleştirmiş bir kişi. Gerek telefona ait bir kasa gerek ise 3.5mm'lik Jack girişinin düzenlemeleri için de profesyonel bir destek almak mecburiyetinde kalmış. Öte yandan tamamlanmış olan bu özel prototipte kulak girişi çalışıyor olsa bile, bu prototip  cihaza şarj kablosu bağlı bir durumda iken tamamen devre dışı bir durumda kalıyor.

apple iphone 7 scotty allen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.