iPhone 7 Modelinde İndirim Yapıldı

Geçmiş olduğumuz günlerde iPhone 8 modeli ile birlikte iPhone 8 Plus modeli ve de iPhone X modelinin tanıtılmasının hemen sonrasında eski çıkan iPhone modellerinde ise bir fiyat indirimi yaşanmakta.

iPhone 7 Modelinde İndirim Yapıldı

Geçmiş olduğumuz günlerde iPhone 8 modeli ile birlikte iPhone 8 Plus modeli ve de  iPhone X modelinin tanıtılmasının hemen sonrasında eski çıkan iPhone modellerinde ise bir fiyat indirimi yaşanmakta.

Şu an içerisinde Hepsiburada sitesinin aracılığıyla iPhone 7 modelinin 32 GB'lık modelini çok daha uygun fiyat ile satın alabilmek olanaklı.

iPhone 7  modeli; simsiyah ile birlikte siyah, altın, gümüş  ve de rose gold renk tercihleriyle birlikte gelmekte. iPhone 7 modelinin görünümü iPhone 6 modeli ile neredeyse aynı bir durumda olduğundan dolayı, renk seçeneklerinin önemi fazlasıyla büyük. 

Wide Color Gamut Display ismine sahip olan özelliğinin eklenmiş olduğu iPhone 7 modelinin ekranı, iPhone 6s  modeli ve iPhone 6 modellerine bakarak göze çok  daha iyi gelmekte bulunan bir deneyim sunmakta. Cihazda yer almakta bulunan ve 16 nm Teknolojisi ile üretilmiş olan 4 çekirdeğe sahip A10 işlemcisi, %40 oranına ulaşan performans artışını sunmakta. Çünkü performans testleri içerisinde de göründüğü üzere A10, en yakın durumdaki rakibi A9’a çok ciddi  bir farklar atabilmekte.

iPhone 7 modelinin 32 GB'lık olan modeli, şu an içerisinde Hepsiburada platformunun üstünde %17 oranındaki bir indirim etiketiyle beraber 3,149 Türk Lirası fiyatla listelenmekte.

apple iphone 7 hepsiburada
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.