iPhone 7 Gorilla Glass Kırılmaz Cam Özelliğiyle Dikkat Çekiyor

Apple markası, en yeni ürünü için en son özellikleri ve teknolojiyi kullanıyor. Yeni ürünün ekranı için kırılması ve çizilmesi oldukça güç olan Gorilla Glass 5 serisi kullanılacak. Çıkması merakla beklenen telefonla ilgili bilgi edinmek için haberimizi okuyabilirsiniz.

iPhone 7 Gorilla Glass Kırılmaz Cam Özelliğiyle Dikkat Çekiyor

Amerikan teknoloji devi Apple, yeni ürünü iPhone 7 için tüm ayrıntı ve detayları düşünmüş durumda. Son ve en güncel teknolojik üünleri yeni telefonunda kullanmak isteyen Apple, bunun için Gorilla Glass 5 ile anlaştı.

Tüm özelliklerini en son teknolojiyle donatmayı amaçlayan ve bu amaçla hareket eden Apple, iPhone 7'nin en önemli özelliklerinden birisini kırılmaz cam olarak belirledi. Yakın zamanda tanıtımı yapılan Gorilla Glass 5 ile donatılan iPhone 7, bu cam sayesinde 1 buçuk metre yüksekten düşmeye bile dayanıklı olacak. Çizilme konusunda da daha dayanıklı olacak olan telefon bu özelliğiyle yıllardır süre gelen bir sorunu da ortadan kaldırmış olacak.

Öte yandan Apple, su geçirmezlik özelliğini de ilk kez iPhone 7 için hazır hale getirdi. Bu telefon yıllardır bir eksik olarak görülen darbeye dayanıklılık ve su geçirmezlik gibi özellikleriyle görücüye çıkacak.

İşte iPhone 7'de kullanılacak olan Gorilla Glass 5'in hazırlanış ve test aşamasından görüntüler...

Videoyu izlemek için linke tıklayınız.

 

 

iPhone iPhone 7 ne zaman çıkıyor iPhone 7 kırılmaz cam özelliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.