iPhone 7 Buz Tutan Nehirden Böyle Çıktı!

Dünyanın en çok kullanılan akıllı telefonlarından iPhone'un yeni versiyonu iPhone 7, buz tutmuş bir nehirden sapasağlam bir biçimde çıktı !

iPhone 7 Buz Tutan Nehirden Böyle Çıktı!

Teknoloji dünyasının en beğenilen akıllı telefonlarından olan iPhone serisi ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Bilindiği üzere YouTube platformunda iPhone 7'lere yönelik pek çok sağlamlık testi gerçekleştiriliyor. Yaşanan bir olay adeta test nitelğindeydi çünkü istemsizce de olsa iPhone 7'nin ne kadar dayanıklığı olduğunu ortaya koydu. 

Buz tutmuş nehirde (Lena Nehri) suyun üst yüzeyini delip balık tutmakta olan bir kişi telefonunu yanlışlıkla delikten içeriye düşürdü. Ardından yardım isteyen balıkçının yardımına dalgıçlar yetişti. Yapılan arama sonucunda telefonu suyun derinliklerinden çıkarıldı. İşin ilginç tarafı ise telefonu herhangi bir zararın gelmemiş olmasıdyı.

 SADECE ŞARJI AZALDI !

Uzun süre suyun altında kalan akıllı telefonun kullanılamaz hale geleceği düşünülüyordu ancak öyle olmadı. Telefon sudan çıkarıldığında yalnızca şarjının azaldığı görüldü. Bu olay iPhone cihazlarının sağlamlık yönünde gayet başarılı olduğuna yeni bir kanıt daha teşkil etti.

 

iphone 7 sağlamlık testi iphone 7 sağlam mı iphone 7 nehirden çıkarılma görüntüleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.