İphone 7 Bebek Bekleyen Bir Kullanıcısının Kolunu Yaktı

Melanie Tan Pelaez isimli bir kadın Facebook hesabından yaptığı paylaşımda yandığı kolunun fotoğrafını göstererek buna iPhone 7'nin sebep olduğunu belirtti.

İphone 7 Bebek Bekleyen Bir Kullanıcısının Kolunu Yaktı

Mobil telefon sektörü 2016 yılında tam anlamıyla çuvalladı. Kullanım sırasında kullanıcılarına zarar veren telefon haberlerine hergün bir yenisi daha ekleniyor. Bu sefer Apple'ın yeni telefonu olan iPhone 7, hamile bir kadının kolunu uykusu sırasında yaktı.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Apple'ın şu ana kadar en güçlü telefonu olan iPhone 7 Plus'ın yere düştükten sonra bomba gibi patladığını sizlere aktarmıştık. Kullanıcısına herhangi bir zarar vermeyen bu telefondan sonra şimdi de iPhone 7 Plus'ın küçük kardeşi iPhone 7, bebek bekleyen bir kullanıcısının kolunda ciddi yanıklara sebep oldu.

Avustralya'da gerçekleşen olayda Melanie Tan Pelaez isimli hamile bir kadın, uyandığında kolunda ciddi kızarıklıklar olduğunu gördü ve bu bölgeye iğne batıyormuş gibi bir acı hissetti. Yapılan muayeneler sonucunda kolundaki acının yabancı bir maddeden kaynaklanan 2. derece yanık vakası olduğunu öğrenen Pelaez, uyuduğu sırada yanında sadece iPhone 7'si olduğunu söylüyor. Hemen ardından kolunun resmini Facebook'a yükleyen genç kadın, Apple Store'a hesap sormaya gitti. Hamile kadının yaptığı görüşmeler sonucunda ise ona sadece yeni bir iPhone 7 verilebileceği, cihazda herhangi bir sorun olmadığı söylendi.

Bu olayla birlikte çeşitli iddialar da ortaya atıldı. Olayın bir suistimal olduğunu düşünen çoğu kullanıcının yanı sıra hamile kadının Samsung adına çalıştığı da söyleniyor. 

 

İphone 7 Apple Melanie Tan Pelaez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali Can     2016-11-16 Bu haberi büyük gazeteler telefon markası vermeden basmışlar. Ama sahibi koreli olan samsung şirketi telefonu patlama haberini marka vererek yaptılar. iphone şirketi yahudilerin, samsung şirketi korelilerin. Türk medyası kimin emrinde belli eden bir belge daha.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.