iPhone 7, 6s ve iPad Pro için Jailbreak İndirmeye Sunuldu

iOS 10.1.1 için daha önce vaad edilen jailbreak uzun bir bekleyişin ardından nihayet indirilmeye açık olarak beta sürümüyle yayınlandı. Yayınlanan Jailbreak detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

 iPhone 7, 6s ve iPad Pro için Jailbreak İndirmeye Sunuldu

IOS 10.1.1 versiyonuna sahip iPhone 7, 6s ve iPad Pro gibi ürünlerde geçerli olacak olan Jainbreak nihayet yayınlandı. Ancak en baştan uyarmakta fayda var.. Yanlış yapılacak en ufak bir işlemle telefonunuz veya tabletiniz mahvolabilir. 

Jailbreak sürümünü daha önce Project Zero forumunda gündeme getiren ve bunun vaadinde bulunan Todesco, yayına açılan JailBreak sürümünün henüz süper beta aşamasında olduğu konusunda kullanıcıları uyardı. Henüz beta olması nedeniyle olası hataların önceden tespiti ancak gelecek olan sürümlerde çözüleceği bilinirken yapılan bu uyarı ile IOS kullanıcılarına dikkatli olmaları konusu önemle hatırlatıldı. Kısaca, yanlış yapacağınız bir jailbreak işlemi cihazınızın mahvolmasına neden olabilir bu nedenle aman dikkat diyoruz. Hatta ve hatta, eğer jailbreak işlemine ilginiz varsa beta sürümün sonlanmasını beklemenizde fayda var. 

Eğer cihazınızdaki IOS işletim sistemini son versiyona yükselttiyseniz, maalesef jailbreak cihazınıza uyum sağlamayacaktır. Çünkü, iOS 10.1.1 ile iOS 9.3.5 arasındaki tüm cihazlar için jailbreak işlemini mümkün kılan açık, iOS 10.2'de giderildi.

iClarified tarafından gündeme taşınan jailbreak'i BURAYA TIKLAYARAK indirebilirsiniz.

jailbreak ios ios 10.1.1 jailbreak indir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.