iOS İçin 11.0.2 İsimli Güncellemenin Yayımlandığı Açıklandı

iOS 11 işletim sistemi için 2. bir güncelleme Apple şirketinin tarafından bugün resmi bir şekilde yayınlandı.

iOS İçin 11.0.2 İsimli Güncellemenin Yayımlandığı Açıklandı

iOS 11 işletim sistemi için 2. bir güncelleme Apple şirketinin tarafından bugün resmi bir şekilde yayınlandı. iOS için 11.0.2 sürümünün dağıtım işlemlerine de başlayan Apple şirketi, beraberinde bir takım hatalar ile gelmiş olan iOS 11’in paylaşılmasından tam 2 hafta sonrasında çıktı.

iOS 11 sürümünün yayınlanmasından hemen sonra gelmiş olan 2 güncelleme ile  beraber sürümde yer alan hatalar giderilmiş oluyor. Apple şirketi güncelleme için bir takım hata düzeltmeleri ve de iyileştirmeler sunuluyor şeklindeki açıklamasını yapar iken, bahsi geçen güncelleme hem iPhone modelleri hem ise iPad modelleri için düzeltmeler içermekte.

Bununla birlikte yeni gelen sürüm iPhone 8  modeli ve iPhone 8 Plus modeli içerisinde görüldüğü açıklanan cızırtılı ses probleminin giderirken güncelleme ayrıca, S/MIME şeklinde şifrelenen e-postalarda yer alan eklerin açılmama problemini de ortadan kaldırmış oluyor.

Öte yandan bazı fotoğrafların gizli  bir durumda kalmasına sebep olan probleminde giderilmiş olduğu güncellemeyi cihazına indirip güncellemek amacıyla Ayarlar menüsü üstünden Genel > Yazılım Güncellemesi şeklindeki sıralamayı takip edebilirsiniz. Öte yandan, iTunes yazılımı üstünden de güncelleme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz olanaklı.

iOS 11 sürümü ile beraber Apple tekrardan tasarlanan Kilit Ekranının deneyimi, yeni bir özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni bir Siri sesi ve de tasarımı komple değişmiş olan App Store mağazası gibi yenilikler kullanıcılara sunulmuş idi.

apple ios 11 ios 11.0.2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.