iOS İçin 10.2.1 Jailbreak'ın Çıktığı Açıklandı

Jailbreak'ın dünyasının beklemekte olduğu iOS 10.2.1 jailbreak resmen çıktı. Abraham Masri ise iOS 10.2.1 yüklü bir 64 bit iOS cihazları kapsamış Saïgon adına sahip jailbreak aracını resmen paylaştı.

iOS İçin 10.2.1 Jailbreak'ın Çıktığı Açıklandı

Jailbreak'ın dünyasının beklemekte olduğu iOS 10.2.1 jailbreak resmen çıktı. Abraham Masri ise iOS 10.2.1 yüklü bir 64 bit iOS cihazları kapsamış Saïgon adına sahip jailbreak aracını  resmen paylaştı.

Apple şirketi iOS 10.2’de yer alan açıkları kapatmış olduğu iOS 10.2.1’in Ocak ayı içerisinde yayınlanmasından sonrasında ise jailbreak dünyası içerisinde büyük bir sessizlik hakim durumdaydı. Bazı zamanlar Pangu ekibinin çalışmakta olduğu haberleri gelse bile bu konu ile ilgili somut bir gelişme gerçekleşmedi.

Jailbreak dünyasındaki ümitlerinin kesilmiş olduğu bir dönem içerisinde Abraham Masri de yeni jailbreak aracını resmen yayınladı. Pek çok kullanıcı ise iOS 10.3.3 ve de daha üstündeki iOS versiyonlarını cihazlarına yüklemiş bir durumda olduğundan dolayı bu jailbreak aracından yararlanamayacak olsa da bu yeni gelişme aslında iOS 11 jailbreak için bir umut ışığı da sayılacak olabilir.

iOS 10.2.1 ile ilgili yayınlanmış olan Saïgon jailbreak aracı aşağıda yer alan 64 bitlik cihazları desteklemekte.

iPhone 7 modeli ile birlikte iPhone 7 Plus modeli, iPhone 6s Plus modeli, iPhone 6s modeli, iPhone 6 Plus modeli, iPhone 6 modeli, iPhone 5s modeli, iPhone SE modeli, iPad Air 2 modeli, iPad Air modeli, iPad mini 4 modeli, iPad mini 3 modeli, iPad mini 2 modeli, iPad Pro modeli, 6.nesildeki iPod Touch modeli.

ios jailbreak abraham masri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.