iOS 11.2 Sürümünün Beta 3'ü Paylaşıldı

Geçmiş olduğumuz günlerde iOS 11.1.1 isimli sürümünü iPhone modeli ve de iPad modelinin kullanıcıları ile buluşturmuş olan Apple şirketi, iOS 11.2 isimli sürümü için 2 hafta önce başlamış olduğu test sürecine, bugün paylaştığı 3. beta sürümü olarak gözülen iOS 11.2'nin Beta 3'ü ile devam etmekte.

iOS 11.2 Sürümünün Beta 3'ü Paylaşıldı

Geçmiş olduğumuz günlerde iOS 11.1.1 isimli sürümünü iPhone  modeli ve de iPad modelinin kullanıcıları ile buluşturmuş olan Apple şirketi, iOS 11.2  isimli sürümü için 2 hafta önce başlamış olduğu test sürecine, bugün paylaştığı 3. beta sürümü olarak gözülen iOS 11.2'nin Beta 3'ü ile devam etmekte.

iOS 11 isimli sürümün pek çok hata düzeltmesi ve de yeniliğe ev sahipliği gerçekleştiren 2. büyük ara güncellemesi olarak yayımlanan iOS 11.2 isimli sürümü, AirPlay 2 ilk sırada olmak üzere pek çok yeniliği de iPhone modelinin kullanıcıları ile buluşturmak için hazırlanmakta.

iOS 11.2 sürümünün Beta 3 isimli güncellemesi, daha öncesinde paylaşılan test sürümlerinde yer aldığı gibi tespit edilmiş olan hataların giderilmesini sağlar iken, daha iyi bir şekilde kullanıcı deneyimi amacıyla iyileştirmelere de ev sahipliği yapmakta.

iPhone 8 modeli ve iPhone X modeli içerisinde yer almakta bulunan hareketsiz durumdaki duvar kağıtlarını öteki iPhone modelleri ile buluşturmuş olan yeni iOS'un sürümü, hesap makinası uygulaması içerisinde yaşanan animasyon problemini de ortadan kaldırmakta.


Bunun yanında AirPlay 2’nin kullanıma sunulacak olduğu yeni iOS sürümü içerisinde bir takım emojilerde değişikliğe gidilir iken, iMessage ve  de Apple Pay özelliğinde iCloud desteğinin bu sürümle beraber kullanıcılara sunulacak olması da beklenmekte.

iOS 11.2 sürümünün beta 3'ü ile beraber Kontrol Merkezi’nde yer alan Wi-Fi ve de Bluetooth simgelerine bağlantıları kapatabilmek amacıyla dokunduğunuz zaman komple kapanmayacak olduğunu belirten bir tane uyarı çıkmakta. Öte yandan iPhone X modelinde Kontrol Merkezi’ni biraz daha belirgin duruma getirmek amacıyla tasarlanmış olan küçük bir tane kullanıcı arayüzü değişikliği de yer alıyor.

 

apple ios 11.2 ios 11.2 beta 3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.