iOS 11.1 Sürümü Apple Şirketinin Telefonlarını Hızlandıracak Mı?

Apple şirketi, sonbahar etkinliğinden yaklaşık olarak bir hafta sonrasında iOS 11 işletim sistemini yayınlamıştı. Pek çok yenilik içermekte olan bu güncelleme hataları da birlikte getirdi.

iOS 11.1 Sürümü Apple Şirketinin Telefonlarını Hızlandıracak Mı?

Apple şirketi, sonbahar etkinliğinden yaklaşık olarak bir hafta sonrasında iOS 11 işletim sistemini yayınlamıştı. Pek çok yenilik içermekte olan bu güncelleme hataları da birlikte getirdi. Bu nedenle iOS 11.01’i sürümünü kullanıma sunmuş olan firma,  çok daha kararlı bir sürüm olması beklenmekte olan iOS 11.1 sürümünü de test etmeye başlamış oldu. İlk olan betası halka açık bir şekilde yayınlanan yeni iOS sürümünün iPhone modellerinin üstündeki performansını göstermekte olan test videoları da resmen yayımlandı.

iOS 11 sürümünün betaları içerisinde batarya performansının konusunda fazlasıyla büyük problem yaşamamış olan kullanıcılar, final sürümüyle beraber çok ciddi problemler yaşadıklarını da bildirmeye başlamış oldular. Bazı cihazlar içerisinde iOS 10.3.3 sürümüne göre kullanım zamanının yarı yarıya azalmış olduğu da görüldü. Bu problemin üstünde duran Apple şirketi, iOS 11 sürümünün ilk  olan büyük ara güncellemesiyle beraber kullanıcılardan gelmiş olan şikayetlere de dur demeyi istiyor.


YouTouber'lerden biri olan  iAppleBytes, iPhone 7 modeli ile birlikte iPhone 6s modeli, iPhone 6 modeli ve de  iPhone 5s modelinin üstünde iOS 11.1 sürümü ve iOS 11.01 sürümü karşılaştırdı. Final sürümünün Kasım ayı içerisinde iPhone X modelinin satışa çıkartılması ile beraber yayınlanması beklenmekte olan iOS 11.1 sürümünün performansı  ise büyük bir merak konusu.

İlk beta olarak yayımlanması nedeniyle yeni sürümün iPhone’lar üstünde çok büyük bir performans artmasının göstermesini beklemek ise tamamen yanlış olacaktır. Fakat iOS 11 sürümü ve de  iOS 11.01 sürümüne göre daha az hata içermekte olan bir sürüm olacağı ise muhakkaktır. 

apple ios 11 iphone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.