iOS 11 Konsept Videosu Büyük İlgi Topladı

iOS 11 Konsept Videosu yayınlandı. Yeni işletim sistemi hakkında beklenen özellikler neler? Konsept videolarında yer alan detaylar neler?

iOS 11 Konsept Videosu Büyük İlgi Topladı

WWDC 2017 etkinliği için çok kısa bir süre kalmasıyla beraber Apple’ın nasıl adımlar atacağı da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Apple konferans öncesinde hiçbir bilgi vermese de Apple’a yakın kaynaklar tarafından gelen haberler markanın bu alanda nasıl adımlar atacağını da işaret etmeye başladı. Markanın yeni ürünleri içerisinde en çok merak edilen iOS 11 içinde bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Son olarak ise yeni işletim sisteminin nasıl olacağını gösteren yeni bir konsept videosunu gördük. Paylaşılan yeni konsept videosuyla beraber iOS 11 tanıtımından hemen önce yeni yazılım nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda da yeni iddialar görülmüş oldu.

iOS 11 Konsept Videosuyla Beraber Yeni Detaylar

Aslında paylaşımda iPad konu alınmış durumda. iOS 11 işletim sisteminin iPad serisinde ilgi çekecek özellikleri vurgulanıyor. Buna rağmen büyük oranda ilgi gören işletim sistemi konsept videosunda şimdiye konuşulan özelliklerde yer alan detaylar kullanılmış durumda.

Muhtemelen iPhone serisi içinde benzer özelliklerin gelmesinin beklendiği iOS 11 işletim sisteminin nasıl özelliklerinin olacağı konusunda ise kesin bilgi tabi ki WWDC 2017 etkinliğinde öne çıkacak. 5 Haziran’da yapılacak olan yeni konferans sonrasında merakla beklenen iOS 11 işletim sisteminin detaylarından sonra konsept videosunda da yer alan özelliklerin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz.  

ios 11 ios 11 işletim sistemi ios 11 konsept
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.