iOS 11 için İlk Uygulama Kendisini Gösterdi

iOS 11 için ilk uygulama ortaya çıktı. iOS 11 içerisinde yer alan ilk uygulama hangisi olacak? Bu detay nasıl ortaya çıktı? İşte tüm bilinenler.

iOS 11 için İlk Uygulama Kendisini Gösterdi

Teknolojinin lider markalarından biri olan Apple’ın, bu sene içinde düzenleyeceği en büyük etkinliklerden biri olan WWDC 2017 etkinliği için artık çok kısa bir süre kaldı. Tanıtım için bu kadar kısa bir süre kala Apple’ın ürünleri hakkında da bir bir detaylar ortaya çıkıyor. Son olarak iOS 11 işletim sistemiyle ilgili olarak yeni bilgiler geldi. Özellikle işletim sisteminin nasıl bir yapısı olacağına dair ilk işaretleri gösteren yeni bilgilere göre iOS 11 içerisinde dosyalar adında bir uygulama bulunacak.

iOS 11 İlk Uygulaması

Doğrudan Apple uygulamaları içerisinde yer aldığı gözlenen yeni uygulamanın, verdiği en büyük ipucu ise yeni işletim sistemi desteği. "Files" adından yayınlanan yeni uygulamanın sürüm notlarında sadece iOS 11 desteği olduğu belirtiliyor. Sadece iOS 11 desteği alması bir yana dursun bunun dışında uygulamanın geliştiriciler için yayınlandığı da görülüyor.

iOS 11’in dosya yapısının değişeceğine işaret eden yeni uygulamanın WWDC 2017 etkinliğinde ortaya çıkması bekleniyor. Tüm detaylarla beraber neden böyle bir uygulamanın yayınlandığı yeni sistemin ne olacağı da haliyle ortaya çıkmış olacak. Bunun için iOS 11’in tanıtılacağı WWDC 2017 etkinliği üzerinde duruluyor. Bunun dışında şimdilik iOS 11 işletim sisteminde daha ne gibi sürprizler olacağı merak konusu.

ios 11 uygulama ios 11 ilk uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.