iOS 11 İçin Beta 9 Yayımlandığı Açıklandı

Apple şirketi, çok önemli olan yeniliklere ev sahipliği yapmakta bulunan iOS 11 işletim sistemi için 9. olan beta sürümünü paylaştı.

iOS 11 İçin Beta 9 Yayımlandığı Açıklandı

Apple şirketi, çok önemli  olan yeniliklere ev sahipliği yapmakta bulunan iOS 11 işletim sistemi için 9. olan  beta sürümünü paylaştı.

Apple şirketinin tarafından WWDC 2017 etkinliği ile duyurusu yapılan ve sahip bulunduğu onlarca değişik yenilik ile  beraber önümüzdeki ay  içinde iPhone ve de  iPad kullanıcılarıyla buluşacağı açıklanan iOS 11 işletim sistemi için test süreci  halen sürüyor.

iOS 11 işletim sisteminin kullanıcılar ile buluşacak olduğu tarihin yaklaşması ile beraber 2 haftalık güncelleme  ile ilgili periyodundan vazgeçmiş durumdaki Apple şirketi, 28 Ağustos gününde paylaştığı 8. beta sürümünün hemen sonrasında  dün karşımıza iOS 11  işletim sistemi Beta 9 ve de  Public Beta 8 ile  beraber çıktı.

Daha öncesinde paylaştığı sürümlerde ikon ile birlikte animasyon ve benzerindeki konularda gerçekleştirdiği değişiklikler ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmış bulunan Apple şirketi, yaklaşık  olarak 40 MB boyutunda bulunan iOS 11  işletim sistemi Developer Beta 9 isimli güncellemesi ile beraber hata düzeltmelerine ve  de performansı iyileştirici  durumdaki değişikliklere odaklanmakta.

iOS 11 işletim sisteminin çıkışına sayılı günler kaldığında yayınlanmış olan bu Beta 9'un, son test sürümlerinden bir tanesi olması beklenir iken, artık stabilite ile ilgili sona yaklaşılmış olduğu düşünülmekte.

Yalnızca 64 bitlik desteğine sahip durumdaki işlemcilerin yer almış olduğu cihazlar desteklendiğinden dolayı iOS 11 sürümünden iPhone 5 modeli ile birlikte iPhone 5c modeli, iPad 3 modeli ve iPad 4 modelinin sahiplerinin faydalanamayacaklarını yeniden hatırlatmayı isteriz.

apple ios 11 ios 11 beta 9
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.