iOS 11 İçin Beta 8 Yayımlandığı Açıklandı

Apple şirketinin tarafından WWDC 2017 etkinliği kapsamında duyurusu yapılan ve sahip olduğu 10'larca sayıdeki farklı yenilik ile beraber önümüzdeki ay içerisinde iPhone ve de iPad kullanıcılarıyla buluşacağı açıklanan iOS 11 sürümü ile ilgili test süreci devam etmekte.

iOS 11 İçin Beta 8 Yayımlandığı Açıklandı

Apple şirketinin tarafından WWDC 2017 etkinliği kapsamında duyurusu yapılan ve sahip olduğu 10'larca sayıdeki farklı yenilik ile beraber önümüzdeki ay içerisinde iPhone ve de  iPad kullanıcılarıyla buluşacağı açıklanan iOS 11 sürümü ile ilgili test süreci devam etmekte.

14 Ağustos tarihi içerisinde yayımlamış olduğu iOS 11 Beta 6'dan sonra 2 haftalık güncelleme periyodundan vazgeçmiş bulunan Apple şirketi, 21 Ağustos gününde paylaştığı 7. beta sürümünün hemen sonrasında bugünde karşımıza iOS 11'in Beta 8  sürümü ile çıkmış oldu.

Daha öncesinde paylaştığı sürümlerde ikon ile birlikte animasyon ve benzerindeki konularda gerçekleştirdiği değişikliklerle kullanıcıların karşısına çıkmış bulunan Apple şirketi, yaklaşık  olarak 60 MB boyutuna sahip bulunan iOS 11 sürümünün Developer Beta 8  isimli güncellemesi ile beraber hataları düzeltmeye ve de performans iyileştirici  bir takım değişikliklere odaklanmış.

iOS 11 sürümünün çıkışına sadece sayılı günler kalmışken paylaşılan Beta 8'in ise, son test sürümlerinden bir tanesi olması beklenir iken, artık  daha stabilite ile ilgili sona yaklaşılmış olduğu düşünülmekte.

Yalnızca 64 bit desteğine sahip bulunan işlemcilerin yer almakta olduğu cihazlar desteklendiğinden dolayı iOS 11 sürümünden iPhone 5 modeli ile birlikte iPhone 5c modeli, iPad 3 modeli ve de iPad 4  modelinin sahiplerinin faydalanamayacaklarını yeniden hatırlatmayı isteriz.

Geliştiriciler için paylaşılmış iOS 11 Beta 8  isimli güncellemesini yükleyebilmeniz amacıyla, cihazınızın UDID ile ilgili kaydının yer alması veyahut bir geliştirici profilini yüklemiş olmanız gerekli.

Ayrıca iOS 11  için public beta 7'e resmi olarak yayınlandı. Apple şirketinin beta programına dahil olan kullanıcılar public betayı  kolay bir şekilde yükleyebilirler. 

apple ios 11 ios 11 beta 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.