iOS 11 İçin Beta 5 Duyuruldu

Apple şirketinin tarafından WWDC 2017 etkinliği içerisinde duyurulan ve de 19 Eylül tarihi içinde kullanıcılar ile buluşmuş bulunan iOS 11 sürümüne gelecek bir sonraki çok önemli güncellemenin 5. sürümü resmen yayınlandı. Geliştiricilere sunulmuş olan iOS 11.1 sürümünün Beta 5'i ile önemli bir takım hata ve de güvenlik problemleri çözülmüş bir halde.

iOS 11 İçin Beta 5 Duyuruldu

Apple şirketinin tarafından WWDC 2017 etkinliği içerisinde duyurulan ve  de 19 Eylül tarihi içinde kullanıcılar ile buluşmuş bulunan iOS 11 sürümüne gelecek bir sonraki çok önemli güncellemenin 5. sürümü  resmen yayınlandı. Geliştiricilere sunulmuş olan iOS 11.1 sürümünün Beta 5'i ile önemli bir takım hata ve de  güvenlik problemleri çözülmüş bir halde.

iOS 11.1 için Beta 4 sürümünün sunulmuş olmasından birkaç gün sonrasında gelen Beta 5 ile beraber özellikle KRACK isimli çok önemli Wi-Fi bağlantı açığının kapatılmış olduğunu da baştan belirtmekte yarar var. Bu açık nedeni ile bütün internet trafiğiniz kötü niyete sahip kullanıcılar tarafından gözetlenebilmekte idi.

Öte yandan, iOS 11 çıkmış olduğundan beri devam eden bir Erişilebilirlik hatası da tamamen ortadan kalkmış oluyor. Bu hata Bildirimi ile beraber yeni Kapak Ekranı’nın orta kısmından erişimi önlemekte bulunan sorunu çözüme kavuşmuş oluyor. Ek bir şekilde, özellikle istenilmekte olan 3D Touch Uygulama Değiştirme'si hareketi de geri dönüş yapmış oluyor. Tabii ki de bu beta sürümle beraber pek çok sorun da ortadan kaldırılmış oluyor.

Apple şirketi iOS 11.1 sürümünde de herhangi bir şekilde problem yaşamamak için beta sürümlerini sık bir şekilde çıkartmakla beraber artık sorun yaşamak istemiyor.

apple ios 11 beta 5
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.