iOS 11 Beta Ne Zaman Yayınlanıyor?

iOS 11 Beta versiyonunun yayın tarihi belli mi? iOS 11 Beta versiyonu ne zaman yayınlanacak? Yeni sürüm hakkında neler biliyoruz? İşte tüm detaylar.

iOS 11 Beta Ne Zaman Yayınlanıyor?

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden biri olan iOS’un yeni versiyonu için artık geri sayım başladı. Apple’ın yeni işletim sistemi sürümünü sonunda WWDC 2017 etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Apple’ın yeni seri mobil işletim sistemi olarak öne çıkan iOS 11 serisinin tanıtımı için geri sayım başlayınca yeni işletim sisteminin ne zaman yayınlanacağı konusu da en çok merak edilen konulardan biri olarak öne çıkmaya başladı. 5 Haziran tarihinde düzenlenecek olan WWDC 2017 etkinliğinde tanıtımı kesin olan yeni mobil işletim sisteminin beta sürümünün ne zaman yayınlanacağı da ortaya çıkmaya başladı.

iOS 11 Ne Zaman Geliyor?

Tüm bunlarla beraber yeni mobil işletim sisteminin ilk sürümünün ne zaman geleceği konusunda da bilgiler gelmeye başladı. Verilen bilgilere göre yeni seri işletim sistemlerinin beta sürümünün yine 5 Haziran günü yayınlanacağı belirtildi. 5 Haziran tarihinde tanıtımdan hemen sonra akşam saatlerinde yeni seri işletim sisteminin beta sürümünün tanıtılacağı belirtiliyor. iOS 11 beta sürümünde ne kadar özelliğin kullanılabilir olacağı ve tam olarak neler geleceği ise merak konusu.  

iOS 11 Beta iOS 11 iOS 11 çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.