iOS 11 Beta 2 Sürümü Yayınladı

iOS tabanlı cihaz kullanıcıları için oldukça merak uyandıran iOS 11 işletim sisteminin geliştirilmelerine devam edilirken Apple bu işletim sisteminin ikinci beta sürümünü yayınladı.

iOS 11 Beta 2 Sürümü Yayınladı

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Apple'ın WWDC 2017 etkinliğinde duyurulan iOS 11 işletim sistemi ile ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde ilerleme kaydediyor. Firma geçtiğimiz günlerde bu işletim sisteminin ilk beta sürümünü geliştiricilere sunarken bugün ikinci beta yayınlandı.

Apple'ın iOS 11 işletim sistemini 2017 Eylül ayına kadar eksiksiz ve hazır bir şekilde yetiştirebilmek için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürdüğü bilinirken geliştiriciler için ara ara yayınlanan beta sürümlerden ikincisi de duyuruldu. Bugüne kadar olan iOS sürümlerinden oldukça daha fazla gelişim gösteren iOS 11 işletim sistemi gerek gelen yeni özellikler gerekse de kullanım kolaylıkları gibi birçok alanda kullanıcısına istediğini verecek.

iOS 11 Beta 2 güncellemesi hata giderimleri, önemli geliştirmeler ve güvenlik güncellemeleri gibi bazı değişikliklerle geliştiricilere sunuldu. Güncelleme boyutu ise 414 MB olarak yayınlandı.

Firmanın etkinlikte duyurduğu üzere Apple'ın iOS 11 işletim sistemi sadece 64 bit özellikli cihazlarda kullanılabilecekken iPhone 5, iPhone 5C, iPad 3, iPad 4 gibi cihazlar iOS 11 güncellemesini alamayacak.

Apple geliştiricileri olan ve UDID kaydı bulunan kullanıcıların cihazlarında Ayarlar > Genel > Güncelleme menüsünü takip ederek güncellemeyi indirebilmeleri mümkün.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.