iOS 10.3.1 Jailbreak Sürümü Geliyor

iOS 10.3.1 Jailbreak serisi için yeni detaylar gelmeye başladı. iOS 10.3.1 Jailbreak sürümü çıkış mı yapacak? Merakla beklenen iOS 10.3.1 Jailbreak yayınlanıyor mu?

iOS 10.3.1 Jailbreak Sürümü Geliyor

iOS 10.3.2 sürümünün yayınlanmasından sonra Apple’ın iOS 10 sürümü için güncellemeler için son viraja girdiği düşünülüyor. Son olarak iOS 10.3.3 sürümünün gelmesinden sonra artık iOS 11 serisinin gündeme geleceği ve daha çok bu serinin üzerinde durulacağı belirtiliyor. Yeni güncellemeler için durum böyle devam ederken bir yandan da iOS 10 için Jailbreak konusu gündeme gelmeye başladı. iOS 10.3.1 Jailbreak sürümü olarak gelmesi beklenen son Jailbreak serisi için ise sonunda beklenen açıklamalar geliyor. Aslında ilk aşamada Pangu tarafından demosunun geliştirildiği belirtilen yeni sürümün şimdi ise başka yazılımcılar tarafından da ele alındığı belirtildi.

iOS 10.3.1 Jailbreak Daha Erken Gelebilir

Güvenlik uzmanı olarak bilinen Adam Donenfeld tarafından yapılan açıklamayla beraber yeni Jailbreak sürümü için iOS 10.3.1 sürümünde yer alan güvenlik açıklarının kullanılacağı belirtildi. Toplamda ana hatlarıyla 10 adet önemli güvenlik açığının yeni sürümle beraber kapatıldığının ortaya çıkması iOS 10.3.1 için Jailbreak sürümünün bu açıklardan yararlanılarak geliştirileceğini ortaya koydu.

Yeni seri Jailbreak için bu açıklarla beraber bir çalışma yapıldığı ve kısa süre sonra son kullanıcılar için olmasa da geliştiriciler için belli hatlarıyla Jailbreak sürümünün ortaya çıkacağı düşünülüyor. Bir süre sonra ise son kullanıcılar içinde yeni Jailbreak sürümünün yayınlanacağı belirtiliyor.

ios 10.3.1 jailbreak ios 10.3.1 ios 10.3 Jailbreak iOS Jailbreak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.