IOS 10 Güncellemesine 100 Farklı Emoji

Apple, Yeni İOS işletim sistemine 100 yeni ve farklı emoji dahil edecek. Bu emojiler arasında çok ilginç bir detay da Apple tarafından yerleştirilmiş

IOS 10 Güncellemesine 100 Farklı Emoji

Apple, yeni İOS sistemiyle birlikte emojilerse de yeniliğe gidiyor.  iPhone ve İpad cihazlarda yer alacak olan emoji karakterlerine 100 yeni emoji eklenecek. Apple, silah özentisinin önüne geçmek için gerçek silah emojisi kullanmak yerine su tapancası emojisi kullanacak. 

Gelecek ay piyasaya çıkacak olan İPhone 7 serisiyle birlikte kullanıma sunulacak ve kısa sürede diğer cihazlara da güncellemesi gönderilecek olan uygulamada bambaşka yenilikler de yer alacak. Bu yenilikler arasında 100 yeni emoji yer alıyor. Çok farklı ve ilginç emojilerle kullanıma gelmesi beklenen İOS işletim sisteminin en dikkat çekici özelliğiyse kullanacağı silah yeniliği olacak. Kullanıcıların bir birlerine silah üzerinden emoji kullanarak mesajlaşmasını istemeyen Apple, bunun yerine su tabancası kullanmayı istiyor. Böylece daha sempatik ve daha ciddiyetten uzak bir görüntü sergileyecek olan Apple, kullanıcılarının silah özentisi gibi durumlara karşı eğiliminin önüne geçecek.


İOS işletim sisteminin getireceği yenilikler bununla da kalmıyor. Telefonun veya akıllı cihazın suyla temas etmesi halinde önce kullanıcıya haber verip ardından elektrik akımını kesecek olması da İOS ile gelecek özellikler arasında.   

ios ios 10 emoji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.