Intel Mini Bilgisayarı Ortaya Çıktı

Intel Compute Card bilgisayarı ortaya çıktı. Compute Card boyutu ile kullanıcıları epey bi şaşırtacak gibi duruyor. İşte detaylar.

Intel Mini Bilgisayarı Ortaya Çıktı

İşlemci devi olarak öne çıkan Intel son dönemde işlemci teknolojilerine ek olarak yeni alanlara da giriş yapmaya başladı. Markanın en ilginç girişimlerinden birisi de mini bilgisayar serileri oldu. CES 2017 fuarında duyurusu yapılan Compute Card adı verilen ve adını da kredi kartı boyutundan alan Mini Intel bilgisayarın çıkış yapıp yapmayacağı konusu ise epey bir gündem olmuş sonuç olarak da bilgisayarın özellikleri açıklanmamıştı. Şimdi ise aradan belli bir süre geçtikten sonra merakla beklenen bilgisayarın özellikleriyle beraber çıkışı da doğrulanmış oldu.

Intel Compute Card Standart Kullanım İçin Sunulmayacak

Cihazın asıl amacı güncelleme kartı olarak kullanılması. Intel özellikle akıllı ev eşyalarını anında güncelleyebilmek için Compute Card serisini piyasaya sürecek. Markalarla yapılan anlaşmalar sonrasında kullanıcılar sadece kartlarını akıllı ev eşyalarına okutarak güncelleme işlemini gerçekleştirecek.

Bunun dışında bilgisayar olarak kullanmak isterseniz de bağlantı desteği sunulacak fakat bilinen bağlantı türü şeklinde yani standart bilgisayarlar beklemeyin. 600-1500 TL arasında değişen fiyatlar gelmesi beklenen serinin daha ne gibi ayrıcalıkları olacağını ise göreceğiz.

Compute Card Intel Intel Compute Card
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.