İnstgram Üzerinde Çok Şık Bir Değişiklik

İnstagram'ın sunmuş olduğu hikayeler isimli özelliği, bugüne kadar yalnızca mesaj ile cevaplanabilmekte idi. Bundan böyle özel bir şekilde fotoğraf veyahut video gönderimi de yapılabilecek.

İnstgram Üzerinde Çok Şık Bir Değişiklik

İnstagram'ın sunmuş olduğu hikayeler  isimli özelliği, bugüne kadar yalnızca mesaj ile cevaplanabilmekte idi. Bundan böyle özel bir şekilde fotoğraf veyahut video gönderimi de yapılabilecek.

Fotoğraf ve  de videolar çekerek üstüne çeşitli bir takım efektler ekleyip geçici bir zaman göndermeyi sağlayabilen Hikayeler isimli özellik, bugüne kadarki süreç içerisinde yalnızca mesaj ile cevaplanabiliyordu. 

Instagram isimli sosyal medya platformunun Facebook ile birlikte WhatsApp ve Messenger gibi Snapchat'ten kopyalamış olduğu Hikayeler ismine sahip bulunan yeni özelliği, geçici bir şekilde fotoğraf ve de  video gönderileri yapabilmeyi sağlıyor. Eğer diliyorsanız profil gönderisi şeklinde kayıt edilebilmekte bulunan Hikayeler özelliği, özellikle de Instagram üzerinde çok fazla popüler olma konusunda başarılı bir özellik olarak ön plana çıktı.

Artık cevaplar içerisinde fotoğraf ve  de video kullanmanın yanında, özel olan bir yapışkan da sizin emrinizde bulunacak. Orijinal  durumdaki hikayeyi içermekte olan bu yapışkan tekrardan boyutlandırılabilecek ve de ekran üzerinde istenen nokta içerisinde çok kolay bir şekilde konumlandırılabilecek.

Fotoğraf ile video çekerek yanıt verme konusundaki yeni güncelleme ile gelecek olan yanıt özelliğinin iOS ve 
 de Android  işletim sistemleri için Instagram'a ait 10.28 sürümü ile kullanılabilecek olduğunu da hatırlatma konusun bir yara görüyoruz.. Eğer güncelleme otomatik olarak gelmediyse App Store ya da Google Play Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

instagram hikayeler güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.