Instant Apps Özelliğinde Test Aşamasına Geçildi !

Uzun zamandır beklenen Instant Apps yazılımı test aşamasında. Peki yazılım ne gibi ayrıcalıklar sağlıyor? Instant Apps ile ilgili merak edilenleri cevaplandırıyoruz.

Instant Apps Özelliğinde Test Aşamasına Geçildi !

Google, Instant Apps ile ilgili hazırlık aşamasını aştı ve artık resmen test aşamasına başladı !

INSTANT APPS İLE YENİ DÖNEM !

Geçtiğimiz yıl Google tarafından, uygulamaların indirilmeden kullanılabileceğine yönelik bir duyuru yapılmış, yeni bir müjde verilmişti. Yani örneğin Google Play Store üzerinde bulunan bir uygulamayı kullanıcılar indirmeden deneyebileceklerdi. Bu çılgın bir fikir olarak gözüküyordu ancak Google bunun da üstesinden gelmeyi başardı. Instant Apps, Google tarafından uzun zamandır hazırlık aşamasında tutulmaktaydı ve nihayet test evresine geçiş yapıldı. 

UYGULAMALARI İNDİRMEDEN TEST EDEBİLECEKSİNİZ

Test aşamasındaki özellik ile ilgili, testte herhangi bir problem çıkmadığı taktirde uygulamaları bundan sonra indirmek zorunda kalmayacaksınız. Örneğin merak ettiğiniz uygulamayı indirmeden deneyebileceksiniz. Üstelik internet bağlantınız olması da gerekmiyor yani offline durumdayken de Instant Apps uygulaması çalışacak. Uygulamayı denediğinizde ve beğenmeyip indirmediğinizde sisteminize en ufak bir kırıntı dosya yani en ufak bir çerez dahi kalmayacak. Söz konusu özelliğin teknoloji dünyasında büyük bir pratiklik sağlayacağını düşünüyoruz ve dileriz kısa zamanda aktif hale getirilir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.